ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השמועות על מותן התבררו כשגויות 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט תדחה את הוצאתן המתוכננת להורג של חלונות 98 וחלונות ME ליוני 2006; הדחייה – תוצאה של לחץ צרכנים והתחשבות בצרכי התעשייה במדינות עניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחרונה ספגו מערכות ההפעלה של התאגיד הבלתי נלאה אבדות כבדות: חלונות 95 מתה בטרם עת, וכבר החלו בתיכנון הוצאתה להורג של אחותה הגדולה – חלונות 2000 לשרתים. חלונות 98 וחלונות ME היו הבאות בתור, והאבל היה כבד.

כעת יוכלו מיליוני משתמשי מחשב ברחבי העולם לנשום לרווחה: יקירתכם לא תמות. מיקרוסופט תיכננה להפסיק את שירותי התמיכה לחלונות 98 ביום שישי הקרוב, ה-16 בינואר, כשלב סופני בדרך להוצאת מערכת ההפעלה מהסירקולציה. אתמול (שני) נמסר מהתאגיד כי מועד הפסקת התמיכה יידחה, כך דווח ב-eWeek.
 
 
בנוסף לחלונות 98, נידחה גם תאריך הפסקת התמיכה בחלונות ME, שאמורה היתה להתרחש ב-31 בדצמבר 2003. מיקרוסופט תמשיך לספק שירותי תמיכה בתשלום ותיקון פגמי תוכנה למערכות ההפעלה שניצלו בעור שיניהן עד 30 ביוני 2006.

מיקרוסופט, ענקית התוכנה הנודעת בתוחלת החיים הקצרה של מוצריה, תדחה את הוצאתן להורג של מערכות ההפעלה כתוצאה מלחץ צרכני והתחשבות בשווקי התוכנה במדינות מתפתחות. או בניסוחו של דובר החברה בראיון ל-InfoWorld, החברה חזרה בה מהחלטתה כהתחשבות "בצרכי הלקוחות", וכן כדי "לתת למיקרוסופט להתאמת מחזור החיים של מוצריה לשווקים שונים – במיוחד בתעשיות קטנות או מתפתחות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by