ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האינטרנט אחראית לעלייה אדירה בעבירות מין נגד ילדים 
 
 
מערכת חיים ברשת

האנונימיות היחסית הביאה לעלייה של 1500% בעבירות המין נגד ילדים; מומחים בתחום טוענים: הדור הבא של הטלפונים הסלולריים יביא לעלייה נוספת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-BBC מדווח על מחקר חדש (!) שפרסם אתמול ארגון NCH בבריטניה, הקובע כי הרשת היא הגורם המרכזי בעלייה העצומה בעבירות מין נגד ילדים, בעיקר משום שהיא מאפשרת אנונימיות יחסית.

משנת 1988 חלה עלייה של 1500% במספר עבירות המין נגד ילדים וההערכות הן שאינטרנט הסלולרי הבא עלינו בקרוב, רק יוסיף למספר המדאיג הזה. הדאגה העיקרית היא היא שפלאפוני הדור השלישי, שיכילו בתוכם אפשרויות צילום והעברה של סרטי וידאו, יגבירו את צריכת הפורנוגרפיה בכלל ואת הפורנוגרפיה הפדופילית בפרט.

יועץ האינטרנט של NCH, ג'ון קאר, מזהיר מההתפתחויות וטוען שהן יביאו איתן עבירות חדשות, קשות יותר למניעה ולאיתור. "כמעט כל האמצעים שמשמשים היום להגנה על ילדים ברשת, נהיים מסובכים יותר כשמוציאים את הרשת לרחוב. הדרך הטובה ביותר באינטרנט 'הישן' היתה השימוש בהורים כדי להשגיח על ילדיהם, כשהילדים יוצאים מהבית עם הפלאפון, השמירה עליהם הופכת לכמעט בלתי אפשרית".

בינתיים אומרים בחברות הסלולר שהן יעשו ככל שביכולתן כדי לשמור על הילדים, אבל איכשהו התחושה היא שזה לא מה שיעניין אותן כשהן ינסו למכור לנו את השדרוג הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by