ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
IBM ו-Real עושות את זה 
 
 
מערכת חיים ברשת

שתי החברות, שכל אחת מהן בנפרד עצבנית על מיקרוסופט, חתמו על הסכם לשיווק תשתית להקמת ערוצי וידאו ואודיו ברשת; לפני חודש השיקה מיקרוסופט שירות דומה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת RealNetworks תשתף פעולה עם הענקית IBM באספקת שירותים לספקיות תוכן המעוניינות להקים ערוצי וידאו ואודיו משלהן. היום (שישי) הודיעו החברות על שיתוף הפעולה העתידי ביניהן בכנס CES בלאס ווגאס.

ספקיות תוכן המעוניינות למכור ולהפיץ תוכן ברשת ישתמשו בשרת המדיה ונגן המדיה של RealNetworks למשלוח קבצי וידאו ואודיו ברשת, ואילו IBM תספק ללקוחות את התשתית למסחר אלקטרוני וניהול מאגר הנתונים.
 
 
"זה יכול לעבוד במודלים כלכליים שונים ובכל סוג הפצה", אמר לרויטרס מנכ"ל RealNetworks, רוב גלאסר. לדבריו, ההסכם לא תוכנן להיות התשובה של IBM ו-Real להסכם שנחתם לפני כחודש בין חברת המדיה הדיגיטלית, Loudeye, למיקרוסופט, במסגרתו הן הציעו שיתוף פעולה דומה בתחום העברת קבצי מוזיקה.

ל-IBM ו- RealNetworks יש הרבה במשותף. RealNetworks הביאה לנו את נגן המדיה שמיקרוסופט מנסה להרוג כבר כמה שנים. לפני שבועות ספורים הגישה החברה תביעה נגד ענקית התוכנה מרדמונד בטענה שהיא מנצלת את כוחה המונופוליסטי כדי למנוע תחרות הוגנת בשוק המדיה הדיגיטלית. IBM, לעומתה, ניצבת מול תביעה בסך 3 מיליארדים מצד SCO, בעלת בריתה של מיקרוסופט, בגין הפרת זכויות יוצרים על יוניקס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by