ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הבשורה לפי בילי: טלוויזיה 
 
 כשביל גייטס מחייך, מה זה אומר על העתיד שלנו? (רויטרס)   
 
בן ברקוביץ, רויטרס

בכנס CES הציג ביל גייטס את המוצרים העתידיים של מיקרוסופט, שייאפשרו חיבור הטלוויזיה למחשב האישי ושליפה של קבצי מדיה למיניהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד מיקרוסופט מתכנן להתפשט מהמחשב האישי לטלוויזיה – זו הבשורה לפי גייטס על תוכניות התאגיד לעתיד הקרוב. גייטס נאם בכנס CES (שזה Consumer Electronics Show) בלאס ווגאס, ודיבר על תוכניתו להחדרת רעיון ה-"seamless computing" (בתרגום חופשי מאוד, מדובר במחשוב בחיבור שקוף למשתמשים).

גייטס הציג בכנס את המוצרים החדשים של התאגיד שידו בכול, שייאפשרו לטלוויזיות בבית גישה לקבצי וידאו, מוזיקה ותמונות הנמצאים על המחשב אישי. בנוסף, נמסר מהחברה על דחייה בהשקת שעון יד שיאסוף מידע דרך רדיו.

המוצרים עולים בקנה אחד עם הצהרותיה של מיקרוסופט בזמן האחרון. לחברה לא די בשליטה (לא בלתי מעורערת) בשוק הדסקטופים של מחשבים אישיים, והיא מעוניינת לדחוף את התוכנה שלה למכשירים נוספים. לפני כחודש הכריז אחד הבכירים בחברה כי מתוכננת הכנסת מערכות ההפעלה של מיקרוסופט לכלי רכב.
 
 
בנאומו הכריז גייטס כי החברה תציג בהמשך השנה מוצרים חדשים נוספים שייאפשרו לצופים גישה לשידורי טלוויזיה חיים ומוקלטים ושאר קבצי מדיה שעל המחשב. "השימוש יהיה קל יותר אם התוכנה תעשה זאת כמו שצריך", אמר גייטס, והוסיף כי לשם כך "על כל העדכונים בתוכנה לעבוד ביחד".

התוכנה החדשה, Media Center Extender שמה, תספק לכל היותר לחמש טלוויזיות גישה למחשב איי שעליו מותקנת חלונות XP. התוכנה תומכת במנגנון ההגנה על זכויות יוצרים. גם HP ו-Gateway הודיעו כי ייבנו טלוויזיות ועליהן יותקנו תוכנה וחיבור אל-חוטי לרשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by