ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט לחוצה? 
 
 איפה הלינוס הזה מתחבא?   
 
צבי טלית

מיקרוסופט לא תשב בשקט ותראה איך כל הלקוחות הגדולים נוטשים אותה – במסע פרסום חדש פוצחת החברה במתקפה ישירה על מערכת ההפעלה לינוקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט פתחה השבוע במתקפת פירסום ישירה וכוללת כנגד לינוקס, בצעד שבהחלט מצביע על כך שמערכת ההפעלה בקוד פתוח מתחילה להיחשב כאיום של ממש על מכירות השרתים של מיקרוסופט.

מיקרוסופט שיגרה ביום שני מסע פרסומת מקיף ברחבי ארה"ב, שקורא למנהלים בתעשיית טכנולוגיית המידע "להיחשף לעובדות" אודות לינוקס, לפני שהם מעזים לקנות משהו שהוא לא חלונות. לפי דיווח של CNET, החברה תריץ את מסע הפירסום האגרסיבי במשך כשנה וחצי. מיקרוסופט לא חשפה את תקציב הפרסום של הקמפיין.
 
במודעות מפנה מיקרוסופט לאתרה, בו מוצגים מחקרים המצביעים על היתרונות של רישוי מערכת השרתים של מיקרוסופט אל מול הפיתרונות מבוססי הלינוקס. יש לציין כי המחקר הראשון שמופיע באתר הוא מחקר שפירסמה לפני כשנה חברת המחקרים IDC, אשר מידת האובייקטיביות שלו עוררה לא מעט מחלוקת, בין השאר עקב העובדה שהוזמן ע"י מיקרוסופט.

מסע הפרסום החדש בא לנגח ישירות את לינוקס, אשר בשנתיים האחרונות עברה טרנספורמציה והפכה ממערכת הפעלה שולית של גיקים בעלי תפיסת עולם רומנטית למערכת הפעלה שבהחלט מהווה אלטרנטיבה יציבה וזולה למוצרי מיקרוסופט, שקורצת להרבה גופים וארגונים גדולים.

מיקרוסופט לא נשארת אדישה לנדידת הלקוחות אל עבר המחוזות האלטרנטיביים, והיא לא תשב באפס מעש בעוד בסיס הלקוחות העסקיים שלה עובר ללינוקס. לאור העובדה שחברות מסחריות רבות וארגונים ממשלתיים החליטו לשים את יהבם על לינוקס (ממשלת ישראל גם היא בעניין, בערך), אין פלא שמיקרוסופט החליטה לצאת במסע הפרסום הזה, לפני שיהיה כבר מאוחר מדי מבחינתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by