ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים את החדש של הפיקיות לפני כולם? 
 
 אתר songs, לקנות לפני כולם (עיבוד מחשב: נענע)   
 
עידו רוזנטל

וגם את האלבומים של אהוד בנאי, כנסיית השכל ויוני בלוך? אתר songs.co.il יציע את כל אלבומי חברת NMC עד חודש לפני יציאתם לחנויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר יוצא לחנויות האלבום של האחיות דניאלה ושרונה פיק, ותרשו לנו לנחש, מבלי לקחת סיכונים מיותרים, שלא יהיו תורים מטורפים מול חנויות התקליטים. זה לא שחלילה יש לנו ספק בפופולריות של האחיות, אנחנו פשוט מניחים שהמעריצים המושבעים כבר השיגו את האלבום. מה זאת אומרת מאיפה? מהאינטרנט.

לא מדובר כאן בעוד מקרה של דליפת אלבום לרשת, אלא ביוזמה חדשה של חברת NMC שנועדה לקדם את אתר songs.co.il שהושק לפני חודש וחצי. במסגרת מדיניות חדשה, מתכננים בחברה להציע למכירה באתר כל אלבום חדש לפני הגעתו לחנויות. במילים אחרות, האלבומים הבאים של כנסיית השכל, יוני בלוך, חמסה ואהוד בנאי יחכו לכם ברשת ימים, ואולי אפילו שבועות, לפני שיגיעו לחנויות.

חיים שמש, סמנכ"ל רפרטואר מקומי ב-NMC, אומר לחיים ברשת כי היוזמה החדשה נועדה לטפח את קהל הגולשים הנאמנים של האתר: "חשבנו שמתבקש לטפח קשר ייחודי עם הקהל, ואחד הרעיונות שעלו היה לתת קדימות לגולשים בתכנים שונים".

יש לכם תוכניות להרחיב את התכנים הבלעדיים לאתר?
"בהחלט. בעתיד אנחנו מתכננים ש-songs יהיה מוקד לפעילות החברה, ויהיו שירים ואלבומים שיופקו במיוחד לאתר, גם של אמנים ידועים וגם של יוצרים חדשים".

האם כל האלבומים שייצאו תחת החברה יוצעו למכירה באתר טרם הגעתם לחנויות?
"כן. פרק הזמן ישתנה מאלבום לאלבום, חלקם יוצעו למכירה 24 שעות לפני וחלקם יכולים להיות באתר אפילו חודש לפני החנויות".

מה קצב המכירות כיום באתר?
"יש עליות וירידות, אבל אפשר לומר שהמגמה חיובית וקבועה. לאתר יש כבר קו מכירות משל עצמו, שאינו תלוי בקידומי מכירות ומבצעים, דבר שמצביע על קהל נאמן – שאותו, כאמור, אנחנו מעוניינים לטפח". עם זאת, סירב שמש לנקוב במספרים המדוייקים של מכירות השירים באתר. לפי הודעה של NMC מדצמבר, נמכרו בתוך חודש כ-6000 שירים.

מה בדבר הורדת מחירים?
"בשלב זה לא מתוכננת הורדה שכזו".

עכשיו צריך לחכות ולראות אם היוזמה החדשה תעזור לאתר המקרטע, אם הגולשים יעדיפו לחכות עוד יום ולקנות את האלבום בחנות, או שהם יעדיפו לחכות אפילו עוד כמה ימים ולהוריד את האלבומים בקאזאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by