ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכניסה לילדים אסורה 

הכניסה לילדים אסורה

 
 
אמיר פוקס

ספיישל ענק למבוגרים: כך תחסמו את הילדים מחשיפה לעולם הפורנו, תמנעו מהם להשתלט על המחשב, תחסכו בהוצאות ותעבירו את הזמן בכיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Photo no-no

 
האינטרנט, בדיוק כמו שאר המקומות בעולם, מכיל המון תכנים אלימים, מיניים, גסים ובוטים. אתם יכולים כבר להירגע, הילדים שלכם ייחשפו לתכנים האלה במוקדם או במאוחר, בין אם תרצו בכך או לא. אנחנו כאן ממליצים לדבר עם הילדים ולא להילחם בהם, אבל אם המלצתנו נופלת על אוזניים ערלות, נסו את התוכנה הבאה, בעזרתה תוכלו לחסום תכנים מיניים לצפייה, בין אם מדובר באתרי סקס ובין אם מדובר בתמונות שהילדים יקבלו מהחברים שלהם. התוכנה פועלת בצורה חכמה ובודקת באופן אוטומטי את המחשב שלכם ללא הפסקה בכדי לאתר תמונות סקס, והיא אף מסוגלת לסרוק את הדיסק הקשיח שלכם ולמחוק תמונות אלו באופן אוטומטי, גם אם הן מוסוות כחומר תמים.
 
גודל: 14.2MB

גירסה: 1.3

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Aye Parental Control – שמים גבול

 
"כשאני אומר לא, זה לא!" - מי מכם אומר שוב ושוב את המשפט הזה ללא הועיל? הילדודס ממשיכים לשחק במחשב, הרבה אחרי השעה המוקצבת להם, ואתם נשארים מעט חסרי אונים או צריכים לעמוד מול בכי הילדים כאשר אתם מגיעים וסוגרים להם את המחשב. התוכנה הזו היא הפתרון המושלם בשבילכם. היא תאפשר לכם להגביל את כמות השימוש של הילדים במחשב באופן אוטומטי, בהתאם להגדרות שלכם. בשעה הנקובה, או לאחר כמות זמן מסוימת, המחשב יינעל מבלי כל אפשרות לפתוח אותו מלבד סיסמה מיוחדת שתהיה ברשותכם. אתם לא תהיו ה"רעים" שמגיעים לסגור את המחשב והילדים ידעו שאין להם ברירה אלא לעזוב את המחשב. הפעם, כשאתם אומרים לא, זה באמת לא.
 
 
גודל: 1.55MB

גירסה: 2.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Every-Day-Expenses – לאן הולך הכסף?

 
אתם כבר מכירים את הנוהל - אתם מסתובבים עם הילדים בקניון, ופתאום "אמא, תקני לי בובה!", "אבא, תקנה לי משחק מחשב!". אתם צריכים לקנות בגדים, לשלם על המשכנתא, על החשמל, על חשבון הטלפון של הבת, על האוכל, ובדרך, להוציא קצת כסף על עצמכם. לפני שאתם מבינים מה קורה, הכסף פשוט מתאדה. התוכנה המצויינת הזו תעזור לכם לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות שלכם ולנסות לשמור על מאזן חיובי של הכנסות. לאחר שתחשבו הכל, תוכלו לראות בבירור היכן ניתן לקצץ בהוצאות, לחשוב כיצד לעשות זאת, ולנסות להדק את החגורה במקומות הנחוצים כדי לחסוך.
 
גודל: 5.69MB

גירסה: 2.5

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Jigsaw Puzzle – מקבלים קצת שקט

 
כשהילדים גדלים, הם משחקים בעיקר במשחקי יריות עם הרבה רעש ובלגן. אבל כשהם עוד קטנטנים, אפשר לנסות להרגיל אותם להנות מפאזל טוב במחשב. פאזלים טובים לפיתוח המחשבה אצל הילדים, ועל הדרך, אתם מקבלים קצת שקט לרגע בזמן שהילדודס מנסים לפתור את הפאזל. התוכנה הזו תאפשר לכם ליצור פאזלים מתוך תמונות שאהובות במיוחד על הילד, או להוריד תמונות שלוות ונעימות מהאינטרנט. אם ממש אין לכם זמן וחשק להתחיל לחפש תמונות וליצור מהן פאזלים, תוכלו להוריד פאזלים נוספים ישירות מאתר החברה.
 
גודל: 1.56MB

גירסה: 2.04

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Ultimate Mahjong – משחק גם בשביל ההורים

 
לבסוף, הגיע הזמן שתתחשבו קצת גם בעצמכם, לא? אתם מכירים את משחק המחשבה המעניין שנקרא "מה-ז'ונג"? למי שלא מכיר, במשחק מסודרים אבנים קטנות על גבי לוח. המטרה שלכם היא להתאים בין שתי אבנים בעלי אותו ציור או בעלי אותו נושא, בצורה המזכירה את משחק הזיכרון, אלא שהאבנים גלויות לגמרי. כאשר תתאימו בין שתי אבנים תואמות, הן תעלמנה. נשמע פשוט? תחשבו שנית. תוכלו לבחור רק אבנים שהן העליונות ביותר בערימה, והקיצוניות ביותר בערימה. אבנים שנמצאות מעליהן אבנים אחרות או אבנים ש"חסומות" משני הצדדים שלהן באבנים אחרות לא ניתנות לבחירה, ולכן לא תוכלו להעלים אותן. מדובר במשחק מהנה מאוד, מרגיע, פשוט, אך מתוחכם. אנחנו מבטיחים.
 
גודל: 2.4MB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by