ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לא משחקים עם לב של גבר 
 
 מצא את ההבדלים. אנה או אלפיה   
 
מערכת חיים ברשת

גבר אוסטרלי שחיפש כלה באינטרנט ונפל קורבן לזוג נוכלים רוסיים שלח מכתב לנשיא רוסיה. הנשיא הורה על פתיחת חקירה שבסופה נתפסו הנוכלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טרי מק'קרת'י הוא גבר אוסטרלי בן 48 שחיפש אישה טובה הרבה זמן. לאחר שחיפש הרבה מאוד זמן, הוא כנראה הגיע למסקנה שאת מבוקשו ישיג רק באינטרנט. האיש חיפש באינטרנט ומצא לעצמו את נערת חלומותיו: אלפיה מגדיבה, ברונטית חושנית מרוסיה. והוא שוכנע על ידה לשלוח לה $650 על מנת תוכל להגיע ולהתאחד עימו.

מכיוון שידוע שגברים הם טמבלים, במיוחד כשהדבר נוגע לנשים, טרי שלח את הכסף. רק אחרי כמה שבועות, כאשר הבין שלא יראה לא את אהובתו הווירטואלית ולא את כספו (שהפך גם הוא לווירטואלי) וכי למעשה נפל קורבן למעשה מירמה, פנה מק'קרת'י במכתב נרגש אל נשיא רוסיה, ולאדימיר פוטין, וביקש ממנו שיטפל בעניין.
 
 
למרבה הפלא, המכתב אכן הגיע לפוטין, שדי התעצבן מכך שיש אנשים שמוציאים לרוסיה שם רע בקרב אומות העולם, והורה לכוחות המשטרה לאתר את הנוכלים שנישלו את מק'קרטי מהסיכוי לרכוש אישה רוסיה גאה ומכספו.

חקירת המשטרה חשפה כי האישה, שפעלה ביחד עם בעלה בהונאת גברים מרחבי העולם, הצליחה להשיג כמיליון וחצי דולר מלמעלה מ-1,500 גברים. מי שהגה את מפעל החיים המרשים הזה הוא יורי לזרוב, צלם בן 34, שצילם את אשתו, אנה, ועוד מספר נשים מקומיות, והפיץ את התמונות שלהן ברשת. שאר הנשים אותן צילם, אגב, לא ידעו כי הן מחפשות חתן באינטרנט.

מקורות במשטרה הרוסית אישרו לכתב ה"סטרייטס טיימז" כי אלמלא התערבותו של פוטין, רוב הסיכויים שהנושא לא היה מגיע לחקירה. זוג הנוכלים נעצר ואם יורשעו בכל האישומים שתלויים נגדם, הם עשויים למצוא עצמם מאחורי סוגר ובריח לתקופה של בין חמש לעשר שנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by