ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך תוכלו להרוויח מספאם באופן חוקי 
 
 לעשות כסף ולהרגיש מלוכלכים   
 
ניצן וידנפלד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישנן תשובות רבות לשאלה הזו:

לפתוח חברת תוכנה ש"מתמחה" במלחמה בספאם. ישנן כל כך הרבה שאף אחד לא ישים לב אם החברה שלך לא תהיה מוצלחת במיוחד.

להצטרף לאחת מקבוצות המחקר הרבות, הפזורות בעולם, השוקדות על פיתוח אלגוריתם שיודע לזהות בין הודעות מחברים להודעות ספאם. זה לא משנה מה ההכשרה שלך – יש מקום לכולם: מתמטיקאים, תוכניתנים, אנשי מדעי החברה.

לפתוח עוד אתר העוקב אחרי ספאמרים, ולגבות כסף מספקיות אינטרנט על השירות החשוב הזה.

לארגן כנס נגד ספאם במלון מפואר, שם יוכלו כל האנשים שבחרו אחת מהאפשרויות האחרות לדון בכובד ראש בבעייה.

אפשר אפילו לעבוד בפורטל אינטרנט ולכתוב כתבות בנושא הספאם (לא מומלץ – מדובר באפשרות הכי פחות רווחית).
 
 
לא משנה באיזו דרך תבחרו, לא תהיו לבד. לפי ההערכות הזהירות ביותר של המגזין האמריקאי Technology, שוק המלחמה בספאם כיום מגלגל כ 650 מיליון דולר בשנה. על פי הערכות פחות זהירות מדובר ביותר ממיליארד דולר. כולם מסכימים על כך שעד שנת 2005, אם לא יימצא פיתרון פלא, יעמוד שווי השוק על יותר משני מיליארד דולר לשנה. מדובר בהרבה הרבה כסף למי שטבלת המספרים שלו נגמרת במספר 100.

תוכנות למלחמה בדואר זבל צצות כספאם אחרי הגשם, ואפילו חברות התוכנה הגדולות ביותר, כגון Microsoft, מקדישות משאבים לקידום מוצריהן בשוק. מלבד חברות תוכנה, מפרנס השוק מספר רב של קבוצות מחקר אוניברסיטאיות, ובהן סטודנטים מכל התחומים. אם לשפוט על פי הכנסים האחרונים בנושא המלחמה בספאם – הרי שטובי המוחות בעולם עסוקים במלחמה בתמונות זימה ובתכשירים להגדלת איברי מין. אותם מוחות גם העלו מתהומות השיכחה הדיגיטליים את המושג "אינטיליגנציה מלאכותית" בחזרה אל שולחנות המחקר. הכוונה לשיטת מלחמה בספאם שבה לומדת התוכנה את העדפות המשתמש בנושא דואר, ומסיקה מכך מה ייחשב בעיניו כדואר זבל ומה לא. כל אותם מומחים בנושא שמצאו את עצמם מנקים מסדרונות בשלהי שנות התשעים חוזרים כעת למעגל העבודה בהיי טק.

לנוכח הרווחיות הרבה שבשוק המלחמה בספאם, והעובדה שגופים רבים מעוניינים בהמשך הזרימה של דואר הזבל, לא קשה להבין מדוע עוד לא נמצא פיתרון בר קיימא לבעיית הבוערת הזו. זוהי פרה שניתן לחלוב ממנה עוד דולרים רבים.

אז אם כל כך הרבה אנשים בעולם מגלגלים כמויות כסף שכאלה, מי אנחנו שלא נצטרף לחגיגה?


וידוי חושפני: כן, גם אני עושה כסף מספאם
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by