ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מוכרחים להזיז ת'תחת 

מוכרחים להזיז ת'תחת

 
 
הילה בקמן

מי שרוצה להיות סקסי חייב לרקוד, ומי שרוצה לדעת לרקוד, שילחץ כאן. איך עושים את זה נכון, איך עושים את זה הפוך, איך עושים את זה מצחיק, איך עושים את זה בכלל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשהבאסים חודרים אל חלל החזה בקצב מדוד, כשצלילים ומקצבים מפלרטטים עם איברי גופינו, כשמניחים להם לאחוז בנו ומתמסרים להם, כל טרדות ומועקות היומיום נבעטות החוצה, אנרגיות אצורות משתחררות, וגופנו מדבר בשפה ללא מילים שכולה עונג, שגורה רק על גופנו.

ריקוד הוא כלי הבעה לרגשות, לחושניות ולהומור. יש יותר מדי אנשים שהרתיעה לבטא אותם, הפחד מאובדן שליטה והמודעות לאיך זה נראה כשהם נותנים לגוף שלהם לדבר במקומם, מסרסים ומשתקים אותם.

שליחות המדור השבוע, היא לעשות לכולם חשק להתחיל לשקשק את הטוסיק, להקפיץ את הרגליים, לתת לידיים להיזרק לכל עבר ולהתמסר לתענוג המשחרר שבריקוד.
 
 
דאלר מהנדי הוא כוכב-על בהודו ושירו טונאק טונאק טאן כולל חמש דקות של גאוניות מהממת, של אדם שמפליא בשירה משלהבת ותנועות חדות וקופצניות, שגורמים לך לרצות להיות חבר הפיזוזים שלו לעולמי עד.
 
 
אני מודעת לאפשרות שבתגובה למהנדי הפלאי לא תקפכם חשק אלא חרדת ביצוע. למקרה כזה, עשו הכרה עם האלטר-אגו המפזז החדש שלכם. שמו פול, והוא עשוי לרכך את הנחיתה שלכם על רחבת הריקודים. בחרו את הרקע, את רקדני הליווי והמוסיקה, והזיזו בהקלקת עכבר תזזיתית את אגנו וגפיו של פול, שיתמסר לכם בשמחה.
 
 
 
אני מודה - יש משהו מכני ולא לגמרי משכנע בשמחה שמביע פול, שעה שאתם מרקידים אותו. לעומת זאת, עם העונג הצרוף שניכר על כל אחד מאיברי גופו של הרקדן הכפייתי וחף מעכבות הזה – שפוצח בריקוד גרובי-אקסטטי בכל לוקיישן, סהרורי ככל שיהיה - פשוט אי אפשר להתווכח.
 
 
האתר הבא ממחיש בצורה הכי מקסימה איך הומור וריקוד יכולים להיצמד זה לזה, לחי אל לחי, ומבטיח (בהנחה שתעשו כמותו) לתת דרור לגוונים פסאודו סקסואלים מורכבים להגיח החוצה, להיראות קז'ואל והיפ בו זמנית ולהראות לאיליין בניס מאיפה מרטיט הדג.
 
 
ואם לא די בכל אלה כדי לנסוך עליכם ביטחון, ואינכם סבורים שריקוד קל דעת ובלתי מחושב הולם את אישיותכם, תוכלו ללמוד בשלבים, איך רוקדים לצלילי היפ הופ, סלסה, סווינג, ומוסיקה אלקטרונית, "כמו שצריך", באמצעות סרטוני פלאש ידידותיים לרקדן הבתולי.

ועכשיו, עזבו אתכם מאינטרנט ותתחילו להזיז את התחת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by