ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 32 

חדשות הפורומים, גיליון 32

 
 
מיכל יפה

והשבוע: איך שמכבי פספסו את הגביע, כואב הלב, לא? האם התחזות לכותב בפורום היא עבירה פלילית? ולמה לעזאזל האוכל בחול המועד כזה גרוע? כל זאת ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגביע הוא של קטש

``כל המכביסט, היאורה השליכוהו`` (איורים: נגה רויך)
 ``כל המכביסט, היאורה השליכוהו`` (איורים: נגה רויך)   
לשם שינוי נושא השיחה העיקרי בליל הסדר השתא לא היו הפקקים בדרך ("אמרתי לך שהיינו צריכים לצאת שעה קודם"), אלא משחקה של מכבי ת"א בגמר גביע אירופה, שהתקיים למחרת. מרענן, תודו.

את ההדים להופעתה של מכבי בפיינל-פור ניתן היה למצוא בפורומים בדמותן של השוואה בין ערוץ 5 וערוץ 1 ששידרו את המשחקים (נטקינג), ספק תלונה ספק הערה על כך שהעיתונות בארץ "צהובה" (IOL), ונוסח מיוחד להגדה של פסח שנכתב במיוחד לכבוד מכבי (נענע).

נו, בסופו של דבר, כמו שכולנו כבר יודעים, מכבי לא עשו לנו את השבוע ונתנו לקטש את הגביע, מה שהיה מבלבל לא רק לקטש עצמו, אלא גם לכמה מעריצים. לנו נשאר רק לקוות שבשנה הבאה הם יעשו את זה סוף סוף, ולאמא של פיני גרשון יהיה גביע לשים על השידה בסלון.
 

דוד שוטר, תגיד לו

שתי התמונות המדוברות. מצא את ההבדלים
 שתי התמונות המדוברות. מצא את ההבדלים   
למשטרה, כידוע, יש כבר מחלקה מיוחדת המטפלת בפשעי מחשב ואינטרנט. אחד המשתתפים בפורום האקטואליה ב-IOL חשב שהתחזויות של אנשים אליו וזיוף הודעות בשמו (ואם כבר התחפשנו למדור פלילים, נוסיף פה איזה "לכאורה" קטן) זה פשע מספיק חמור בשביל להגיש בגינו תלונה למשטרה ואמנם כך עשה. בהודעתו המצורפת הוא אמנם התלונן בעיקר על כך שנגנבו ממנו זכויות יוצרים לתמונה שיצר, אך בהעתק התלונה שצירף להודעתו, נמצאו הוכחות רק לתלונה על התחזות וזיוף. ב-IOL העריכו שהסיבה האמיתית להגשת התלונה היתה ש"מישהו נגע למתלונן בכינוי, בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים".

חברי הפורום האחרים לא ממש נכנסו ללחץ מהסיפור, אך לא כך הגולש ר.נ. וילק (רב ניצב כנראה, ושוב לכאורה) שבהודעה שהשאיר הבטיח כי המשטרה תקדיש את כל משאביה לתפיסת הפושע האכזרי. גולש אחר בפורום לא התעצל ופרסם בפורום עצמו ובפורומי אקטואליה נוספים ברשת, הצעה להגיש תלונה נגד אותו גולש ונגד IOL תלונה על הסתה, בגלל ההודעה הזאת.
 
 

מרור זה שאנחנו אוכלים, על שום מה?

אוהבי המצות יוצאים מתחת לשולחן
 אוהבי המצות יוצאים מתחת לשולחן   
אם היו עושים פעם את מצעד מאכלי החגים, פסח היה זוכה באחד המקומות הנמוכים. מה לעשות, ככה זה כשמגבילים אותנו באחד מיסודות המזון החשובים ביותר. עם כל הכבוד לגפילטע פיש (ויש שיאמרו גם לקניידלעך), הוא לא ממש מהווה פיצוי קולינרי על כל הסבל שנגרם לנו במשך שבוע בגלל המצות, או מפח הנפש שנגרם לנו כשבא לנו פופקורן באמצע המאנצ`יס בחצות הליל, והקופאית בסופר מסבירה לנו ש"זה חמץ" בלי למצמץ לשניה.

פורומי האוכל ברשת דווקא התמודדו לא רע עם צרת הפסח, וניתן היה למצוא בהם מתכון ללחמניות לפסח (תפוז), מתכון לגפילטע-פיש (אורט) וגם הודעה על הקמת קבוצת תמיכה לאנשים שאוהבים מצות (נענע). תחזיקו מעמד חברים. עוד יומיים וגומרים עם זה.
 

קצרים

מה נשתנה השבוע הזה מכל השבועות? שבשבוע הזה פרש חרגול, מנהלו הותיק של מנהל פורום הטריוויה ב-IOL, אבל אל נא ירא לבבכם, הוא הבטיח לחזור כמנהל של פורום חדש.

דיון בנושא מאכלים אסורים לבעלי חיים התקיים בפורום חיות מחמד בוואלה! שום מילה על מצות.

ובפורום נשים בנענע התלוננה מישהי על צרה שלאו דווקא אפיינית לפסח - קשיי הביוץ. שלא תדעו עוד קושי, מכל סוג שהוא.
 

פורומים חדשים

 

האימייל האדום של חדשות הפורומים

אילו נכנסנו לפורומים ולא השארנו הודעה, דיינו. אילו השארנו הודעה ולא היה לה תוכן, דיינו. אילו היה להודעה תוכן אבל היא היתה ספאם, דיינו. אילו ההודעה לא היתה ספאם ולא שלחנו אותה לאימייל האדום, דיינו. אילו שלחנו את ההודעה לאימייל האדום, אז באמת נוכל כבר למות בשקט, דיינו. די דיינו, די דיינו. טוב, די.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by