ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בשל תפוח 
 
 
עידו רוזנטל ורויטרס

תערוכת המקוורלד תיערך בשבוע הבא בצל בעיות בשניים ממוצרי הדגל של החברה, ibook ו-ipod

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע הבא תיערך בסן פרנסיסקו תערוכת מקוורלד השנתית, בה נוהגים להתכנס משתמשי אפל מכל העולם ולהעמיד פנים כאילו אין שם בחוץ שמות כמו IBM ומיקרוסופט. אבל יכול להיות שהשנה תושבת במעט שמחת החוגגים בגלל משהו שאפל לא רגילה להתמודד איתו – חוסר שביעות רצון.

סוכנות רויטרס מדווחת על לפחות שתי עצומות מקוונות שקוראות להגשת תביעות משפטיות נגד אפל בשל פגמים במחשב הנייד של החברה – ה-ibook. משתמשים רבים התלוננו על יציאת חיבור הווידאו של המחשב ועל חיבור ה-USB, תוך שהם מציינים שהתקלות אירעו זמן קצר אחרי תום תקופת האחריות.

אחד האתרים שבהם אפשר לחתום על עצומה נקרא "סיידר שחור" (blackcider.com) מציע למכירה חולצות ועליהן הכיתוב "שאל אותי על הלוח הלוגי שלי". בעליו של האתר, מייקל ג'ונסון, אומר שכל העסק החל לצבור תאוצה בשלושת השבועות האחרונים ומציין שאף אחד מחברת אפל עוד לא פנה אליו.
 
 
אם זה לא מספיק כדי לגרום לסטיב ג'ובס כאב ראש, נתבשרנו במקביל גם על תביעה נוספת שעתידה להיות מוגשת בחודש הבא לביה"מ בקליפורניה, הפעם בטענה שהאחריות שהיא מספקת על מכשירי ה-ipod לא מספקת. מסתבר שהסוללות של הנגנים היקרים, מחזיקות מעמד שנה וחצי בלבד ואינן כלולות באחריות שנותנת אפל על המוצר. אם אתם בכל זאת רוצים סוללה חדשה (ובינינו, אין לכם הרבה ברירה) תיאלצו להיפרד ממאה דולרים נוספים.

אתר ipoddirtysecret.com מציג סרטון שעשו שני אחים ובו הם עוברים על פוסטרי הפרסומות של האיפוד ומרססים עליהם את הכתובות "הסוללות הלא ניתנות להחלפה של האייפוד מחזיקות מעמד 18 חודשים בלבד", על רקע שיחת טלפון לשירות הלקוחות של אפל.

יוצר הסרט, קייסי נייסטט, החליט לעשות את הסרט לאחר שבחודש ספטמבר שבק האייפוד שלו, בדיוק שנה וחצי לאחר הקנייה.

מאפל לא הגיבו לטענות והעדיפו להתרכז בתערוכה הגדולה שלהם. עכשיו רק נותר לראות אם החגיגות ייהרסו, או שסטיב ג'ובס שוב יוציא שפן מהמארז. אגב, אחת השמועות החמות בנוגע לחידושים שתציג השנה אפל טוענת שהחברה תתחיל לשווק נגני אייפוד זולים וקטנים יותר, מעניין יהיה לראות איך יקבל את זה הקהל ועוד יותר מעניין יהיה לראות מה יהיה אורך חיי הסוללה שתגיע עם הנגנים האלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by