ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התפשטת באינטרנט? לכי לכלא 
 
 התמונה המרשיעה (מתוך האתר של מליסה)   
 
צבי טלית

למליסה יש אתר באינטרנט, חדוות פירסום ונטייה להתפשט במקומות ציבוריים. השילוב של שלושת הגורמים הללו די הכניס אותה לצרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכינו את הממחטות, חברות וחברים. זהו סיפורה קורע הלב של מליסה הרינגטון, בלונדה חביבה מנברסקה שהדבר שהיא הכי אוהבת בעולם זה להתפשט (רצוי מול מצלמה ומול כמה שיותר אנשים) ועל זכותה הלא וירטואלית לעשות כן.

מליסה מנהלת אתר אינטרנט משלה, שיותר מכול זכאי לתואר פורנו-בלוג. באתר היא חושפת את גופה (או לפחות חלקים מייצגים ממנו) בפני עולם ומלואו, או כפי שהיא הגדירה את זה הכי טוב, "אני פשוט אוהבת להיות ערומה בפומבי, אני אפילו אוהבת את זה יותר כשיש הרבה אנשים שמסתכלים".
 
 
וכאן בדיוק מתחילה הבעיה. מסתבר שלא כולם מבסוטים מהנטייה של הגברת הצעירה להשיל מעליה את הבגדים, במיוחד לא המשטרה באיזור מגוריה, אשר לפני כמה ימים שלחה למליסה הזמנה לבית המשפט בשל שני מקרים של התפשטות בפומבי. על פי אתר The Smoking Gun, השתמשו השוטרים בתמונות שהופיעו באתר של המתפשטת הסידרתית בתור ראיות.

המשטרה ניסתה להגיש את הצו על שני מקרים בהם התפשטה הצעירה בפומבי. במקרה הראשון מדובר בהתנהגות בלתי מוסרית על הארלי, אך המשטרה לה הצליחה בדיוק לזהות אם מדובר באופנוע שחנה בתחום שיפוטה.

אך במקרה השני מדובר בתמונות שצולמו בבאר מקומי בעת שהעלמה יצאה לשתות עם חברותיה ושלפה דדיה בפומבי. במקרה הזה ידעו השוטרים לזהות את הבאר על פי העיצוב הפנימי המתחכם ויכלו סוף כל סוף לרשום לעבריינית את הדו"ח המיוחל. אם תורשע, עלולה מליסה לחוות עד שישה חודשים של היכרות בלתי אמצעית עם מערכת הענישה של נברסקה, או לקנס של $500.

מליסה, שבדר"כ מאוד גאה בהיותה לוקאל-פטריוטית (כמו גם בהיותה מעצבת אתרים במשרה חלקית ובשאיפה להיות כוכבנית פורנו עולה) לא בדיוק הבינה מאיפה זה נחת עליה. בכל מקרה עד למשפט שייערך בסוף ינואר הקרוב, היא מקווה שהגולשים יתרמו לה כמה דולרים לכיסוי ההוצאות המשפטיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by