ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
א. לוהים ו-ג. נגד שרגא - או - כך נביא את הגביע לתל-אביב 

א. לוהים ו-ג. נגד שרגא - או - כך נביא את הגביע לתל-אביב

 
 
ירון ארבל, סלוניקי

חשבתם שהמשחק הערב תלוי בשחקנים או בטקטיקות אימון מתקדמות? ירון ארבל, שליח נענע בסלוניקי, מביא את הסיפורים שמאחורי הקלעים ומגלה מי באמת אחראי להצלחתה או כשלונה של מכבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלקכם אולי חושבים שהקרב הערב יוכרע על-ידי אחד מהנוכחים במגרש. אחד המאמנים או מישהו מהשחקנים, או אולי, שומו שמיים, אחד השופטים.

זה נכון למראית עין, אבל האמת שהקרב האמיתי יתרחש בין הדמויות שבכותרת. יהיו שיגידו לא כוחות, יהיו שיתנו לשרגא פור, יהיו שיקשרו את יד אלוהים מאחורי הגב ול-ג. את החיוך, ועדיין, בסופו של דבר ישימו כסף על הצמד הכל-כך משכנע, אבל ההגינות מחייבת שאציג את כל המשתתפים:
 

א. לוהים

בריסקר עובר ברסאי במשחק הראשון. אם זאת לא השגחה אלוהית, אז מה כן? (רויטרס)
 בריסקר עובר ברסאי במשחק הראשון. אם זאת לא השגחה אלוהית, אז מה כן? (רויטרס)   
"First of all I wanna thank god for giving me the strength and the courage"

זה מה ששמעתם מאריאל מקדונלד כל העונה אחרי ההצגות הגדולות שלו, והלוואי שזה גם מה שתשמעו ממנו הלילה. אלוהים עשה, עושה ויעשה הרבה דברים יפים ומכובדים. גם מקדונלד, אבל בעיקר אלוהים. בזמן האחרון חל פיחות קל באמונה בקיומו, אבל תשאלו את עלי מוהר והוא כבר ישכנע אתכם שהוא קיים ועוזר לנצח משחקים. השמועות אומרות שהשנה הוא צהוב, יושב ורואה את המשחקים עם אמא של פיני ואחרי הנצחונות הם הולכים לחגוג ביחד אל תוך הלילה. אחוז מכובד ממשתתפי הסדר שאורגן אתמול (ושאגב, האוכל בו היה בעצמו עילה לתביעה ייצוגית), באו רק כדי שלא יכעס, מתוך מחשבה שאם אברהם הצליח, אחרי התמקחות קשה, להוריד אותו לצדיק אחד בסדום שיכפר על חטאי השאר, אז אתמול היו הרבה יותר מאחד שבאו לכפר על אלה שהלכו לאכול פיתה בקזינו.
 

ג. יפית

היא כאן. נשבע לכם. אוהדת נלהבת. לא יודע כמה פעמים בחיים שלכם יצאתם ממעלית וראיתם ג. מול הפרצוף, אבל שלשום היתה הפעם הראשונה של כותב שורות אלה. את ג` באמת שאין צורך להציג. בשביל הרבה אנשים היא חצי אלוהים והאמונה בה אף יותר גדולה מהחצי הא-חומרי שבצמח. היכן שהיא נמצאת יודעים שקיים מוצר משובח והמצויינות באויר. לא שפקפקנו ביכולתה של מכבי, אבל נוכחותה כאן היא חותם איכות מחצי אלוהים + אמונה שמכבי יציגו בפיינל-פור את אותה יכולת שהביאה אותם לכאן ובאופן רשמי, טפו טפו טפו, שלשום הצמד הצליח להוביל את מכבי לניצחון, אפילו ניצחון קל, אבל זה מפני שלא היה להם יריב. הדעה הרווחת בסלוניקי אומרת שאם מכבי יציגו את אותה יכולת כמו בחצי הגמר, הם חוזרים הביתה עם הגביע.
 
 

שרגא

אריאל אריאל אריאל. יום אחד עוד יקימו רשת המבורגרים על שמו (רויטרס)
 אריאל אריאל אריאל. יום אחד עוד יקימו רשת המבורגרים על שמו (רויטרס)   
בפינה הירוקה, במשקל כולל של 62 ק"ג עם מבט מחושב, מרוכז ורגוע עומד שרגא. שרגא הוא "נאחס". לא סתם נאחס, שרגא הוא נאחס הגמרים של מכבי. ואם חשבתם שזה עוד סיפור של נאחס פשוט, הסיפור של הנאחס השרגאי הרבה יותר מורכב:

שרגא נסע עם מכבי לכל פיינל-פור עד היום. כולם פרט לאחד, הפיינל-פור בפריז. בכולם מכבי ניצחה מכבי בחצי הגמר והפסידה בגמר פרט למקרה פריז, שם מכבי הפסידה כבר בחצי הגמר. כל אוהד ספורט ממוצע יבחין פה מייד בשלושה דפוסים וחוקים ברורים:

1 כדי שמכבי ינצחו בחצי גמר שרגא חייב להיות נוכח.
2 בלי שרגא הלך הגמר
3 עם שרגא בגמר אין גביע

לא הרבה פה מכירים את שרגא, טיפוס די חביב ושקט באופן כללי, אבל מילה אחת לאנשים הנכונים ושרגא לא עולה על האוטובוס לגמר ובשער תהיה תורנות ש"ש (שומר שרגא) פן, אילו, במקרה ש...
 
היום בערב נגלה האם שרגא הוא אוהד אמיתי, שכמו אוהד אמיתי מוכן להקריב מעצמו הכל למען הצלחת הקבוצה, או אחד שמוכן לסכן את הגביע האירופי בגלל הנאה אישית וסיפורי גבורה לנכדים. עוד פרט קטן למי שלא מעורה בכוחותיו של נאחס מוצלח. נאחס מוצלח מצליח לבלבל את אלוהים לפעמים, ולהעביר אותו לצדו לכמה דקות. מה שאומר שיכול להיווצר מצב שמכבי תישאר עם ג. בדקות האחרונות. זה עלול לא להספיק אבל אם זה יספיק, ההומלסים של ת"א ישנו עוד 20 שנה מתחת לפסל פיני בואכה כיכר האפמן, מול רשת ההמבורגרים שפתחו על שמו של אריאל כבר לפני כמה שנים. יאללה מכבי.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by