ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אני מסתתר בבור עם 750,000 דולר וזקוק לעזרה 
 
 
מערכת חיים ברשת

רוצים להתעשר מהר? האנשים הנפלאים שהביאו לנו את העוקץ הניגרי מביאים לנו את ההזדמנויות העיסקיות החמות ביותר מהחזית העיראקית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלחמה היא מנוף כלכלי ממדרגה ראשונה (דוגמה: ארה"ב אחרי מלחמת העולם השנייה, מלחמת קוריאה, מלחמת המפרץ וכיו"ב). אקסיומה כלכלית זו, היא כנראה זו שמנחה את נוכלי הרשת שעומדים מאחורי העוקץ הניגרי, שבימים אלה מריצים מיזם חדש הרותם את כוחות הצבא האמריקאים בעיראק אל הצעות ההתעשרות המפוקפקות שלהם.

אתר הרג'יסטר מדווח כי בשבועות האחרונים החלו להגיע אל תיבות האימייל ברחבי העולם, שלל הצעות מפתות להתעשרות מהירה. המכתבים מגיעים מחיילים אמריקאים (בעל רקע ניגרי ניכר, לפחות לפי ה-IP שלהם) אשר מדווחים כי במהלך שירותם בעיראק, הצליחו לבזוז מטילי זהב שהיו מוחבאים באחד הארמונות של סדאם.
 
 
על פי המכתב, לא יכולים החיילים האמיצים ליהנות מפירות הביזה שלהם בגלל כל מיני בעיות חוקיות, וכאן בדיוק מבקשים החיילים את עזרתם של הפטריוטים האמריקאים האמיתיים (רצוי תמימים או בעלי תאוות בצע גדולה במיוחד), שיסייעו להם להעביר את האוצרות הללו מאירופה אל תחומי ארה"ב, תמורת עמלה נאה של 25 אחוזים מהרווחים.

בנקודה זו, מתבקשים הפטריוטים למסור פרטים מזהים מסויימים (מספר חשבון, מספר הביטוח הסוציאלי – המקבילה האמריקאית למספר ת"ז, דוגמת חתימה וכיו"ב) שיסייעו לחיילים האמיצים לדעת מה מידת הנכונות של האזרחים לסייע להם במאבקם בצורר העיראקי. יש לציין כי הפראיירים שכן יתפתו לתת טרמפ לחיילים הללו, בהחלט עלולים למצוא עצמם עם מעט מאוד כסף בחשבון הבנק ועם הרבה כאבי ראש לשנה החדשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by