ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחילים לשלם על סקייפי 
 
 האמונה בצדקת הכסף   
 
מערכת חיים ברשת

ולפעמים החגיגה נגמרת. סקייפי משחררת גרסת בטא נוספת ומודיעה שהגרסה המלאה, שתצא בקרוב, כבר תעלה לנו כסף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שיגמר שבוע שיחות החינם נצטרך לחזור לדבר רק עם מחשבים, אבל יכול להיות שהדרך שהתרגלנו לדבר בה תיחסם בקרוב. אנשי חברת סקייפי הוציאו גרסה נוספת של התוכנה לקראת החגים והודיעו, כבדרך אגב, שהגרסה הרשמית של התוכנה – שצפויה לצאת בתחילת השנה הבאה – תעלה לנו כסף.

עדיין לא ברור מה יהיה מחיר השירות, אולם גורמים המקורבים לחברה מסרו לאתר Light Reading שהוא ינוע סביב סכום של לפחות (!) 10$ לחודש. בשביל הסכום הנפלא הזה תוכלו לשמור את רשימת החברים שלכם, לקבל הודעות בתא קולי מיוחד ולערוך שיחות ועידה. עדיין לא ברור אם התוכנה תמשיך לתמוך בגרסאות החינם, או אם תהיה קיימת גרסה "רזה" יותר למשתמשים שלא ירצו לשלם. בחברה לא מוכנים לגלות שום פרט ומבטיחים שכשתצא הגרסה הם יגלו את הכל.
 
 
אם אתם עדיין רוצים לשמור על אופטימיות, אתם מוזמנים להוריד את הגרסה החדשה שתציע לכם שיפור נוסף באיכות הקול, שירות הוספת חברים בלחיצת כפתור ואפילו שירות רינגטונים אישי שיאפשר לכם להחליט כיצד ישמע צלצול הסקייפי שלכם.

תוכנת סקייפי יצאה לשוק לפני מספר חודשים בלבד וכבר הפכה ללהיט הגדול של האינטרנט. למעלה מארבעה מיליון אנשים הורידו את התוכנה והתחילו לדבר ביניהם. מייסדי החברה, האנשים שהביאו גם את קאזאה, לא הכחישו מעולם שהם מתכוונים לקחת כסף על השירות, אבל באמת שקיווינו שהרגע לא יגיע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by