ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מי שעומד מאחורי ומלפני הוא המטריד 

מי שעומד מאחורי ומלפני הוא המטריד

 
 
אודליה ברקין

אם אתה כוכב, סביר להניח שמישהו אי-שם בחשכת הלילה מפנטז עליך, מדבר אתך בדמיונו והיה רוצה להכיר אותך. יש כאלה שמשוגעים מספיק כדי לעשות משהו בנידון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לנון. קורבן קיצוני של מטריד קיצוני (רויטרס)
 לנון. קורבן קיצוני של מטריד קיצוני (רויטרס)   
אחד הסימנים המובהקים המצביעים על כך שאדם הוא כוכב הוא המטריד/ה שמקדישים את כל זמנם ומרצם לעקוב אחר כל פעולותיו ולגוון את חייו. למדונה היה אחד, לבראד פיט, לאוליביה ניוטון ג`ון, לברברה סטרייסנד וגם לאמיר פיי גוטמן ואדם (מי?).

דק הוא הגבול המפריד בין הערצה עיוורת, זריקת תחתונים בהופעות וחריטת `דפנה דקל לנצח` על זרועות הידיים - ובין שליחת כמויות מאסיביות של מכתבים, פלישה לבית מושא ההערצה, הטרדה טלפונית וחיטוט בזבל הפרטי.

הכוכבים, מעצם היותם במוקד תשומת הלב, זוכים לקבל גם תשומת לב מהסוג שעליה היו שמחים לוותר. מה גורם לבנאדם (נתון מעניין הוא שרוב המטרידים הם גברים) לפתח קריירה של מטריד מקצועי אובססיבי? לא ממש ברור. מומחים טוענים שהדחף עולה כתוצאה מילדות עשוקה וטראומטית. לרוב מצ`ופרים המטרידים במגוון הפרעות נפשיות נלוות דוגמת סכיזופרניה. נשמע כיף!
 

מצעד המטרידים

רוברט דיואי הוסקינס, שהטריד את מדונה, בבית המשפט (רויטרס)
 רוברט דיואי הוסקינס, שהטריד את מדונה, בבית המשפט (רויטרס)   
כמו בכל דבר בחיים, גם עם המטרידים מתחלק לכמה סוגים.

ההורג

כזה הוא מארק דיויד צ`אפמן, האיש שרצח את ג`ון לנון, בחזית ביתו שבמנהטן. צ`אפמן הנ"ל , במקור מהוואי, עקב אחרי לנון חודשים לפני הרצח ואפילו קיבל ממנו חתימה וצילום משותף (שצלמה יוקו אונו). כיום נמק הרוצח בכלא אטיקה.

העוין

כזה הוא ג`ונתן נורמן שפרץ לביתו של במאי הסרטים סטיבן ספילברג ובמוחו התוכנית לקשור את אשת הבמאי קייט קפשאו ולהכריח אותה לצפות בו אונס את ספילברג. נורמן נעצר לפני שנתיים כשפרץ לבית משפחת ספילברג בעת שהם שהו בסט הצילומים של "להציל את טוראי ריאן" באירלנד, על מנת לבצע את זממו. הוא נידון לעשרים וחמש שנות מאסר.
 

המאוהב

ג`ודי פוסטר. מה לא עושים בשביל להרשים?
 ג`ודי פוסטר. מה לא עושים בשביל להרשים?   
אתנה מארי רולנדו היא צעירה אמריקנית בת עשרים, שכמו רוב בנות מינה מאוד מאוד אהבה את בראד פיט. אולי קצת יותר מדי. בינואר תשעים ותשע היא פרצה לביתו ושהתה שם עשר שעות תמימות, תוך שהיא מודדת את בגדיו (סווטשירט ירוק מכנס שחור ונעלי התעמלות, אם אתם ממש מוכרחים לדעת) ומחכה לשובו. היא קבלה צו הרחקה ונדונה למאה ועשר שעות עבודה בקהילה.

המתאבד

ה"רומן" של מגיש הרדיו והטלוויזיה, דיוויד לטרמן עם מרגרט ריי (46) החל בשנת שמונים ושמונה, כשהגברת הסתובבה על סט תוכניתו וטענה שהיא אשתו ואם בנו (אותו בדתה מדמיונה). היא נהגה לבקר אותו באופן לא צפוי, ללכת אחריו לכל מקום ולשלוח לו מתנות. היא נאסרה כמה פעמים, ובאוקטובר תשעים ושמונה איבדה את עצמה לדעת על פסי מסילת הרכבת.

זה שירצח עבורך

זה דווקא נשמע מאוד שימושי. כזה הוא ג`ון הינקלי ג`וניור שניסה להתנקש בנשיא ארצות הברית דאז, רונלד רייגן, רק כדי להרשים את ג`ודי פוסטר. ג`וניור מאושפז עד היום במוסד פסיכיאטרי.
 
 
אם כל הסיפורים האלו מדברים אליכם ואתם רוצים להתחיל להטריד למפורסמים, הנה כמה כללי יסוד שכדאי לשים אליהם לב (בהומור, כמובן. נענע אינה מעודדת הטרדה של כל אדם באשר הוא אדם).

היו בררניים. צריך להקפיד שהוא יהיה מפורסם, עשיר ויזכה לסיקור תקשורתי רחב. לא מומלץ ללכת על כוכב ענק בסדר גודל של מדונה כי להם בטח כבר יש מלא מטרידים ואז לא תהיו ייחודיים.

המלצת הבית: לכו על מתופפים בלהקות מפורסמות. מלבד מתופפים אחרים אף אחד לא מעריץ אותם. כמו כן יש לקחת בחשבון שסופרים אינם נחשבים - אף אחד לא קורא יותר.

המפתח טמון בכתובת. לאחר שבחרת מושא הערצה, יש לברר את הכתובת שלו. תמורת סכום סמלי ניתן להשיג כל מידע (שלא להזכיר את ההמצאה החדשה הזאת, נו, האינטרנט). חשוב לא להתקמצן. מטריד איכותי הוא כזה שמטריד גם (בעיקר) בבתים.

מכתב אישי לוהט: במכתב יש לפרט למה כדאי להם להכיר אתכם, מה הייתם רוצים לעשות להם, סיפור חייכם בפרוטרוט ואם אפשר גם איזה פריט לבוש אינטימי במיוחד. אם זה לא עובד בפעם הראשונה, תרגישו חופשי לשלוח אותו אינספור פעמים.

ביקור לא צפוי בדירת המושא - ידוע הרי שמפורסמים אוהבים הפתעות!

לקחת כל דחייה ללב - זכרו תמיד: גם אתם בני אדם. זה שהם מפורסמים לא אומר שזכותם לא לרצות להכיר אתכם. את רגשי העוינות שיתפתחו בכם כתוצאה מהדחייה אתם מוזמנים להפנות למחשבות נקמה או לפעולת התאבדות. זה יגרום לכם להיות מפורסמים לפחות כמו הכוכבים שלכם.

ולסיום, כמה נקודות למחשבה לפני שאתם פוצחים בהטרדה: עדיף לעבוד בעבודה נוספת, כי די קשה לגמור את החודש רק ממעקב אובססיבי. יש גם לדעת שלמטרידים יש חיי מין דלים ביותר ושהטרדות של כוכבים אינם חוקיים בעליל וגוררים אחריהם עונש כבד. אם איתרע מזלכם ומישהו מטריד אתכם, (כן זה קורה גם לאנשים שהם לא סלבריטיס) תוכלו להיעזר באתר הבא נגד מטרידים למינהם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by