ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון – אוהב ילדים? 
 
 
מערכת חיים ברשת

התובעים במשפט של מייקל ג'קסון פתחו אתר שיסקר את המשפט נגדו מהצד שלהם; מייקל עצמו כבר הקדים אותם בבלוג משפטי אוהב משל עצמו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון, איקונת פופ, כוכב על אקסצנטרי וחובב ילדים, כבר עלה על השימוש שאפשר לעשות באינטרנט לצרכי יחסי ציבור מעוררי אהדה. מייקל, המואשם בהטרדת מינית של קטינים, הקים לעצמו אתר, שיסקר מהזווית שלו את כל המשפט ומה שסובב אותו. את האתר הוא מייעד ל"מעריצים, ידידים ומשפחה", אבל מה עם מי שלא רואים את עצמם ככאלה? הם לא יוכלו לקבל את הפרטים בכללותם?

לשם כך נכנסו לקלחת האינטרנטית התובעים של מדינת קליפורניה, שבצעד יוצא דופן פתחו אתר מיוחד שיעסוק מטעמם במשפט המדובר, כדי לשכך מעט את ההיסטריה הציבורית. כך דווח ברויטרס.
 
 
מומחים למשפט ביקרו את החלטת התובעים, ואמרו כי העלאת מסמכים משפטיים לאינטרנט העוסקים במשפט פלילי שטרם הסתיים מהווה פריצת דרך בכל הנוגע לנגישות הציבורית לפרטים משפטיים. נגישוץ שעשויה להעצים את אווירת הקרקס סביב המשפט ובכך להשפיע על עיקרון השיפוט האובייקטיווי.

שימוש במסמכים משפטיים רשמיים באתרים הנוגעים לפרשיות משפטיות כבר נעשו במשפטים פליליים בעבר – במיוחד במקרים שבהם היו מעורבים סלבריטיס – כמו במשפט האונס של קובי בריאנט. אולם מדובר היה באתרים לא ממשלתיים, ששימשו את הנאשמים בעברות פליליות. זה האתר הראשון שמשמש את התביעה במקרה כזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by