ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 31 

חדשות הפורומים, גיליון 31

 
 
מיכל יפה

תלונות וקיטורים של משתמשים, מידות חזה של משתמשות, ומשתמשים שהם, אהם אהם, "משתמשים". כל זאת ועוד השבוע בחדשות הפורומים. הישארו עמנו לאחר הפרסומות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עורך יקר

פורומים המיועדים להערות הגולשים על האתר עצמו הם לא דבר חדש. לוואלה! יש את פורום מכתבים לוואלה! המצליח, לנטקינג יש את פורום תמיכת נטקינג ול-IOL יש את פורום המשוב.

מקוריות רבה לא ניתן למצוא בפורומים האלה שמאגר ההודעות שלהם כולל בעיקר ורסיות שונות של תלונות על תפקוד הדואר (בוואלה! ובנטקינג) או תלונות על מהירות (ב-IOL). דווקא בנענע אין פורום כזה (וזה לא שאין תלונות על הדואר) למרות מחאות הגולשים.
 
איך אומרים דוקטור בסינית? (איורים: נגה רויך)
 איך אומרים דוקטור בסינית? (איורים: נגה רויך)   
אבל אם נחזור רגע לבעיית המקוריות, בתגובה לגולש שדרש לדעת למה הקימו פורום של רופאים סיניים ב-IOL, ענו לא מהנהלת הקהילות כי כמו שעל שביתה איטלקית לומדים מהאיטלקים ועל נשיקות צרפתיות לומדים מהצרפתיות (הערת מערכת חדשות הפורומים: חייבים? אי אפשר ללמוד את זה מהזכרים הצרפתים?) ככה רפואה סינית לומדים מהסינים.
 
 

סלחי לי, מה מידת החזיה שלך?

בשבוע שעבר נכתבה פה דעה של גולש שטען שאהבה לא מחפשים ברשת. כנראה שגם מנהלת פורום נשים בנענע מסכימה עם הקביעה הזאת ולכן, בצר לחבריה, הם רשמו אותה לשירות ההיכרויות של ירון מאיר, שמצריך מילוי של שאלון עב דפים.

גיבורת סיפורנו לא התעצלה והתיישבה למלא את השאלון בקפידה. סימנים ראשונים לכך שמשהו לא בסדר התגלו לה כשהגיעה לכותרת "תחומי התעניינות ותחביבים". שם נחו להן זו בצד זו שאלות על גידול ילדים וגידול צמחים. אבל את השוק האמיתי היא קיבלה כשהגיעה לפרק ההופעה החיצונית. שם ניצבה לה, מתריסה כפטמה זקורה, השאלה על גודל החזה של המועמדת וגודל החזה הרצוי למועמד.

מי שלא מאמין, מוזמן לראות בעצמו באתר האינטרנט של החברה, למרות שאי-מייל לבקשת הבהרות לא ממש ניתן היה למצוא באתר. גם פניה טלפונית לשירות לצורך תגובה והבהרה ("הגעתם לירון מאיר שירותי מחשב, נא השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם") לא נענתה עד זמן כתיבת שורות אלה.
 

הצילו, הכותבים בפורום עישנו מריחואנה!

ירוק עולה בפורום (לעלים המצולמים אין קשר לכתבה)
 ירוק עולה בפורום (לעלים המצולמים אין קשר לכתבה)   
האוירה בפורום עלה ירוק בדיבורים מאוד רגועה ומחוייכת. לא ברור למה (בעצם כן ברור, אבל נעזוב את זה עכשיו) אבל זה גורם למשתתפי הפורום להשאיר הודעות משעשעות בעליל, כמו ההודעה שבישרה לגולשים על תחרות חמשירים שמארגנת הרשות למלחמה בסמים. הי, לאן אתם רצים? התחרות הסתיימה ביום שישי האחרון. אבל ההודעה עדיין מצחיקה ביותר ושווה קריאה.
 

קצרים

מי ראה את שולה המוקשים שלי?
 מי ראה את שולה המוקשים שלי?   
ביום שלישי הקרוב (18/4) בשעה 20:30 יתארח בפורום טלוויזיה ורדיו ב-IOL חיים בוזגלו, יוצר הסדרה זינזאנה.

ניצן התקין ווינדוס 98 אך אבוי, במהלך ההתקנה הלך לו לאיבוד הסוליטר. ילדים, עזרו לניצן למצוא את הסוליטר ואת שולה המוקשים שלו וצבעוהם בצבעים עליזים.
 
ובפורום טריוויאלי באורט ארגנו המשתתפים תחרות - מי גר בחור יותר נידח. שיהיה שבוע מוצלח לכולם מדן ועד אילת.
 

פורומים חדשים

 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

לרגל ליל הסדר שחל השבוע, אתם מוזמנים לכתוב בפורומים את חוויותיכם מליל הסדר ולשלוח לנו את הלינק. ההודעות המוצלחות ביותר יפורסמו פה. חג אביב שמח ותשתדלו לא לפזר פירורי מצות על המקלדת.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by