ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עושים סדר בשנה החדשה 

עושים סדר בשנה החדשה

 
 
אמיר פוקס

רגע לפני תחילת השנה החדשה, קבלו קבלו את התוכנות שיסדרו לכם את החיים ב-2004: קבעו לעצמכם מטרות, חשבו את ההלוואה שאתם מתכננים לקחת, ארגנו את הקבצים שלכם ולאחר שסידרתם הכל, תרגעו קצת עם משחק טוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Agenda

 
תחילת שנה חדשה היא זמן להתחלות חדשות ולמטרות חדשות. התוכנה הבאה תאפשר לכם לנהל מעט יותר בקלות את השנה הבאה עלינו לטובה (אינשאללה). תוכלו לעקוב אחרי פגישות, לזכור את יום ההולדת של החברה, את יום הנישואין, תזכורת לקנות לילד מתנה מסויימת כדי שיהיה קצת שקט (וגם שישמח קצת), ובאופן כללי, לעשות קצת סדר בכל הבלגן הזה שנקרא החיים. בעזרת התוכנה הזו תוכלו אף לחתור למטרות חדשות אותם אתם מעוניינים לבצע במהלך השנה. תוכלו לקבוע להגיע לרווחים עד תאריך מסויים, למצוא אהבה חדשה, לאסוף כמות של כסף לקראת הבית החדש וכל מה שעולה בדעתכם.
 
גודל: 5.91MB

גירסה: 1.0.5

רשיון: שיתופי

להורדה
 

Free Loan Calculator – חשבו הלוואות

 
תכננתם את המטרה שלכם לשנה החדשה, אבל מה לגבי אמצעים להשיג אותה? אמנם כסף לא יכול לקנות אהבה, אבל הוא יכול לקנות את כל השאר, כמעט. במקרה שהמטרה שלכם השנה היא קניה של משהו גדול מאוד, כמו בית או טיול גדול לחו"ל, ייתכן שתצטרכו לקחת הלוואה נוחה. לרוע המזל, הלוואות נוטות להתחיל לא נוראיות במיוחד ולאט לאט להפוך למטרד ואף למחנק. התוכנה הקטנה והחופשית הזו תעזור לכם לחשב את התשלומים, כמה תוספת תשלמו בגלל הריבית וכמה תשלמו בסופו של דבר, ולהערך בהתאם.
 
 
גודל: 845KB

גירסה: 1.1.01

רשיון: חופשי

להורדה
 

Atlast File Notes Organizer Pro – סדרו ת'מחשב

 
אם ניסיתם למצוא פעם קובץ כלשהו במחשב, אתם יודעים שלפעמים זה יכול להיות כמו לחפש מחט דיגיטלית בערימה של שחת - לא תמיד זוכרים את שם הקובץ, לפעמים יש המוני קבצים עם שמות דומים וחייבים לעבור ולפתוח אותם אחד אחרי השני כדי למצוא את אותו קובץ מסויים. ייתכן גם שהנחתם את הקבצים בתוך תיקיות זמניות ששכחתם מזמן את השם שלהן. התוכנה הזו תעזור לכם לעשות קצת סדר בדיסק הקשיח שלכם בעזרת סידור הקבצים לתוך קטגוריות וקטלוג הקבצים השונים שלכם בעזרת הוספת הערה. כך תוכלו לזהות את הקובץ מתוך רשימת קבצים אחרים בעלי שם דומה. ככל שתשתמשו בתוכנה זו יותר, כך תהיה ברשותכם רשימה מאורגנת יותר של הקבצים שלכם.
 
גודל: 10.9MB

גירסה: 3.1.1

רשיון: שיתופי

להורדה
 

PacShooter 3D – פקמן קרבי

 
אחרי כל התכנונים, הסידורים והבלגן, הגיע הזמן להרגע קצת עם גרסה מלחמתית ותלת מימדית של פקמן - אותו יצור צהוב תאב נקודות. גם הפעם אתם צריכים לאכול את הנקודות הפריכות, ובדרך להתחמק מיצורים שינסו לתפוס אתכם. אלא שבניגוד למשחק הרגיל, הפעם אתם מצויידים ביכולת להשיב מלחמה ע"י יריות וחיסול האויבים שלכם. זהירות, גם האויבים שלכם יוכלו לירות בכם, ועליכם יהיה להתחמק גם מהיריות שלהם. עם גרפיקה תלת מימדית חביבה למדי, המון בונוסים שונים ומגוונים ורגעים מותחים בהם תצליחו להתחמק בשניה האחרונה מהיריות של האויבים שלכם, תוכלו למצוא במשחק הזה את המשחק שישכיח מכם את כל מחשבות הסדר שהעלו בכם התוכנות הקודמות.
 
גודל: 2.24MB

גירסה: 1.0

רשיון: שיתופי

להורדה
 
אם אתם מתקשים למצוא את התוכנה שהראו בערוץ 2, שמאפשרת לכם להתקשר לאנשים מארצות שונות בחינם, תוכלו למצוא אותה גם בפרה-פרה. כדי להוריד אותה, לחצו כאן
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by