ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יש מי שלא תבע את מיקרוסופט השנה? 
 
 
מערכת חיים ברשת

לרגל חג המולד וסוף השנה מתחדשת מיקרוסופט בעוד תביעה משפטית. והפעם חברת המשחקים Mythic תובעת שמיקרוסופט תפסיק לדרוך לה על הרגליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט בהחלט יכולה לסכם את שנת 2003 כשנה עתירת תביעות מכל כיוון. והשבוע הצטרפה לערימה תביעה חדשה, הפעם מצד יצרנית משחקי המחשב Mythic Entertainment, אשר מאשימה את מיקרוסופט בהפרת הסימן המסחרי שלה ובתחרות בלתי הוגנת.

אתר הרג'יסטר דיווח על כך שבסוף השבוע שחלף הגישה Mythic תלונה לבית המשפט המחוזי במזרח ווירג'יניה. החברה טוענת כי משחק הרשת הרב-משתתפים שמיקרוסופט מתכוננת להוציא, Mythica, מפר את שמה ואת סימנה המסחרי. ולשם הבהרה, Mythic עצמה עוסקת במשחק רשת רב-משתתפים.
 
 
המשחק הראשי של Mythic עונה לשם "Dark Age of Camelot". מדובר במשחק תפקידים רב-משתתפים אונליין המבוסס על דמויות מאגדות המלך ארתור, מהמיתולוגיה הנורדית ומהמיתולוגיה האירית. המשחק Mythica של מיקרוסופט קיבל את השראתו מהמיתולוגיה הנורדית.

הקטע היותר מפתיע בכל הסיפור הוא איך מיקרוסופט הרשתה לעצמה להגיע למצב כזה. החברה אשר ידועה ברגישותה הרבה לשמות מותגים (במיוחד אם הם שלה), מנהלת קרב חורמה נגד לינדוז, בגלל שלפי טענת מיקרוסופט מדובר בהפרת סימן מסחרי. אולם Mythic שטוענת כי היא ביקשה ממיקרוסופט לשנות את שם המשחק נענתה בסירוב.

בכל מקרה, אם יעלה בידה של Mythic להוכיח בבית המשפט את צדקתה, מיקרוסופט תיאלץ להיפרד מלא מעט מזומנים. חברת המשחקים מבקשת מבית המשפט להטיל צו מניעה קבוע שיאסור על מיקרוסופט להשתמש בשם Mythica, והיא מבקשת תשלום פיצויים והוצאות משפטיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by