ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחנו יודעים מה תקנו בקיץ הבא 
 
 
מערכת חיים ברשת

וגם לאיזו מוזיקה תקשיבו ואיפה בדיוק תהיו. חברת פיית' פופקורן הכריזה על הטרנדים שיעשו את השנה הבאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם חשבתם שזה שהפלאפונים שלכם יודעים בדיוק איפה אתם מהווה פגיעה בפרטיות, אתם הולכים לשנוא את הכתבה הזו.

חברת פיית' פופקורן, שאחראית על חיזוי טרנדים ומגמות עתידיים, הוציאה הודעה לעיתונות ובה היא מפרטת את תחזיותיה לשנה הבאה. בגדול אנחנו הולכים להיות זמינים הרבה יותר, נוכל לברר מידע על כל מי שאנחנו רוצים והפורנו יהיה לגיטימי.

אנחנו מגישים לכם את שבעת הדברים שישנו את חייכם בשנה הבאה (ולאו דווקא בכיוון שאתם חושבים).
 

עינה של האם הגדולה פקוחה

האח הגדול – out, האם הגדולה – in. מצלמות בכיתות ובגני ילדים, תגי זיהוי בתיקי בית הספר ובבגדים ושבבי GPS שיושתלו בשעונים או אפילו בתוך הגוף יאפשרו לכל אמא דאגנית לעקוב אחרי הילד שלה 24 שעות ביממה.
 

רגיש ספונטני ומקום ראשון בגוגל

פגשת בחורה נחמדה בצ'ט, דיברתם קצת וקבעתם להיפגש. מכיוון שאתה מסתובב ברשת הרבה, אתה ניגש לגוגל ובודק מה עשתה החברה החדשה שלך עד היום. הודעות מפורומים, בלוגים או אפילו פרסומי עיתונות, הכל מגיע לגוגל ונשמר לדורי דורות. ב-faith צופים שבשנה הבאה תחל להתפתח תעשייה שלמה של "פיברוק" קורות חיים בגוגל, דבר שיוביל לתוצאות פחות אמינות וגם יכול להזיק לאמינות החיפושים.
 
 

אומרים שאחותך זונה

כמובן שאם יש מי שיעלה את קרנכם, תמיד יהיה מישהו שיהיה מוכן ללכלך עליכם (תמורת סכום סמלי, כמובן). במקביל לחברות התעמולה שהוזכרו כאן, יוקמו גם חברות לחיסול אישיות שיפעלו באותה דרך בדיוק. תן לנו את השם של האדם שאתה רוצה ללכלך עליו ואנחנו נדאג שהוא לא יישאר נקי.
 

איך ידעת שאני אוהב את הפרברים?

יותר ויותר אתרים מציעים לנו פרסונלזיציה של התוכן שאנחנו מקבלים. החשש הוא שאם החומר הזה ידלוף (עם או בלי ידיעת החברות), נזכה למתקפת ספאם שתגיע הישר מתיקיית הפייבוריטס. מצד שני, יש סיכוי שניחשף סופסוף לדברים שמעניינים אותנו במקום עוד פרסומת להגדלת איבר המין.
 

תגיד, זו לא אחותך?

האינטרנט הכניס את הפורנו לכל בית בעולם. מכיוון שהאינטרנט עוזב את הבית, הוא לוקח את הפורנו איתו. חיבורים אלחוטיים ואינטרנט סלולרי יביאו את הפורנו אל בתי הקפה, המסעדות והספריות הציבוריות.
 

נינט טייב לא לבד

אם בחרתם את זמרת השנה, תוכנית העשור וארנבת החודש ב-SMS אחד, למה שלא תקחו את זה עוד צעד קדימה. בשנה הבאה נראה יותר ויותר שאלות יומיומיות שמשפיעות על חייהם של אנשים פרטיים שיועלו להצבעה. האם להרחיב את המשפחה? איזו שמלה לקנות? ומה אוכלים לצהריים? העם יקבל את ההחלטה על חייכם וכך יהיה לכם את מי להאשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by