ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמינם ומלחמתו בפיראטים 
 
 מי גנב את הגבינה שלי?   
 
מערכת חיים ברשת

הראפר אמינם, שמקליט אלבום חדש, התבאס לחלוטין לגלות כי מישהו מאנשיו גנב מהאולפן שלושה שירים בלתי גמורים וניסה למכור אותם ב-eBay

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ההקלטות Interscope ואמינם מנהלים בימים אלו ציד-מכשפות על מנת למצוא מי מאנשי ציוותו של הראפר גנב שלושה שירים בלתי גמורים המיועדים לצאת באלבום הבא שלו, וניסה למכור אותם באתר המכירות הפומביות eBay.

הניו-יורק פוסט דיווח כי מקור בתעשיית המוזיקה דיווח על כך שאמינם נמצא בימים אלה באולפן ההקלטות ועובד על אלבום חדש. "יש לו קבוצה די מגובשת של אנשים שהוא עובד איתם, הוא מכיר כל אחד שנכנס ויוצא מהאולפן. לפני כשבוע וחצי, מישהו העתיק שלושה קטעים בלתי גמורים ל-CD וניסה למכור אותם ב-eBay".

למזלו של אמינם, הבחינו אנשי חברת התקליטים שלו בשירים הגנובים שהופיעו למכירה פומבית ויצרו קשר מיידי עם אנשי האתר. צוות eBay הסיר מייד את המכירה והבטיח ל-Interscope שהשירים לא יוצעו למכירה באתר, אולם אלו צצים כל פעם במקום אחר באתר.
 
 
חברת ההקלטות מצידה, לא יושבת בשקט והחלה לתחקר כל אחד מעובדי הפמליה של אמינם. כל מי שהייתה לו גישה לאולפן ההקלטות, בין אם זה מנהל, חבר או טכנאי קול הוא על תקן חשוד ונמצא תחת מעקב.

המקור של הפוסט ידע לציין כי האווירה באולפן, שהייתה עד כה מאוד חופשית וכיפית הפכה למשהו קצת פחות נעים. בעקבות הגניבה הוגברה האבטחה על האולפן והוא עכשיו דומה יותר לקייטנת אלקטרז מאשר לכל דבר אחר.

אנשי eBay, עימם יצר העיתון קשר, אישרו את הסיפור. אנשי Interscope סירבו להרים את הטלפון. ולנו לא נותר לתהות אלא האם מדובר בגזל אמיתי או שמא מדובר בעוד דרך, נלוזה ככל שתהיה, להשיג לראפר המעצבן עוד קצת פירסום חינם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by