ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך מזדיינים בלי גרוויטציה? 
 
 
מערכת חיים ברשת

סוכנות החלל הרוסית תאפשר לכם לחקור את זה, אם במקרה יש לכן 40 מיליון דולר לבזבז כדי לבלות את ירח דבש על מעבורת חלל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת רוסיה חייבת, ככל הנראה, לגייס כסף איכשהו. אחרת קשה להסביר מדוע מציעה המדינה לארגן לזוג צעיר ירח דבש בחלל, תמורת סכום סמלי של כ-40 מיליון דולר.

סוכנות החלל הרוסית, Rosaviakosmos, (וכאן הגרסה ברוסית, למהדרין) מציעה ביחד עם החברה האמריקאית, Space Adventures, להטיס זוג לירח דבש לתחנת החלל הבינלאומית (International Space Station), במעבורת החלל הרוסית סויוז. על המבצע התיירותי (איפה בני אלון כשצריך אותו?) בישר לסוכנויות הידיעות דובר סוכנות החלל הרוסית, סרגיי גורבונוב.
 
 
"במסגרת החוזה שלנו עם Space Adventures, אנחנו יכולים לשלוח שני תיירים לחלל באותה נסיעה על סיפון המעבורת הסויוז. כך שתיאורטית, זוגות נשואים צעירים יוכלו לנצל את ההזדמנות הזו", אמר גורבונוב. המחיר לנסיעה עומד על 20 מיליון דולר לאדם, ולא - אין הנחות לזוגות.

המועמדים ילוו בידי אסטרונאוט מקצועי, ויהיה עליהם להוכיח שהם בקו הבריאות, בטרם יעברו את תקופת האימונים שלפני הטיסה, אימונים שיתפרסו על פני 10-8 חודשים. בנוסף, אמר גורבונוב, "יהיה עליהם להוכיח כי אין להם הרגלים מגונים (?!) ושהכסף שלהם לא מגיע מקורות פליליים או מארגון טרור". נו, מזל שגם לקופה הריקה של ממשלת רוסיה יש קווים אדומים.

אין ספק שמדובר בנופש מקורי ומרגש יותר מסתם עוד ירח דבש במפלי הניאגרה או בבונגלו בסיני, אבל בעיה אחת ניצבת בפני הנופשים הפוטנציאלים – למעט הסכום העצום של 40 מיליון דולר – גורבונוב לא הבהיר אם לזוג תהיה אפשרות לעסוק בפעילות מינית בחלל, ואיך בדיוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by