ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Real תובעת מיליארד דולר ממיקרוסופט 
 
 מצטרפים לאולימפיאדת התביעות   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט לא מספיקה לנוח בין תביעה לתביעה: RealNetworks מאשימה את מיקרוסופט בניצול כוחה המונופולי כדי לרמוס תחרות בתחום המדיה הדיגיטלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית שידורי המדיה בסטרים RealNetworks הגישה ביום חמישי תביעת ענק כנגד יריבתה משכבר הימים, מיקרוסופט, בה היא מאשימה את זו בשימוש בלתי חוקי של המונופול שלה בתחום מערכות ההפעלה על מנת לפגוע ביקיבותיה בתחום המדיה הדיגיטלית.

בתביעה, עליה מדווחת CNET בסדרת כתבות מיוחדת, מואשמת מיקרוסופט כי היא "השתמשה באמצעים דורסניים במהלך תקופה של שנים... מה שהוביל להפסד עסקים ורווחים משמעותי ל-RealNetworks".
 
 
התלונה גם מציינת כי מיקרוסופט רתמה את "כוחה המונופולי על מנת להגביל את הצורה בה מתקינים יצרני ה-PC נגני מדיה של חברות מתחרות ובאותה שעה הכריחו כל משתמש חלונות להשתמש בנגן המדיה של חלונות, בין אם הם רצו בזאת ובין אם לאו".

במסיבת עיתונאים עם כתבים, אמר מנכ"ל RealNetworks, בוב קימבאל, כי הוא מאמין שהנזקים שנגרמו לחברה עקב פעולותיה של מיקרוסופט כנראה עוברים את מחסום מיליארד הדולר בעיקר בעסקות שאבדו. התביעה גם מבקשת מבית המשפט להוציא צו משפטי שיחייב את מיקרוסופט להימנע מ"התנהגות בלתי חוקית בעתיד".

בהכרזה לעיתונות הודיעה מיקרוסופט כי חלקים עיקריים בתביעה עומדים בסתירה גמורה עם הראיות המצביעות על תחרות חזקה בתחום המדיה הדיגיטלית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by