ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אחי גיבורי התהילה 
 
 קווין קורא לך מותק   
 
עידו רוזנטל

קווין מיטניק שוב חוזר; בספר חדש שכותב עכשיו ההאקר המפורסם בעולם הוא מבקש לפרסם את סיפורי ההאקרים הטובים ביותר; האם הסיפורים שלכם מספיק טובים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול. אחרי שלושה חודשים של המתנה מורטת עצבים קיבלתי את האישור לפעולה. האבטחה הראשונית היתה ממש בדיחה ועברתי אותה בלי בעיה, אחר כך הגעתי לחלק הקשה יותר. ידעתי שהסיסמה מורכבת מ-18 תווים, אבל לך תתחיל להריץ אלגוריתם כזה.

בהברקה של עשירית שניה החלטתי לחפש בתוך מסמכים על הרשת מילים בנות 18 אותיות. במחשב של הסמנכ"ל חיכה לי הקובץ המיוחל וככה הצלחתי להיכנס למערכת".

אם המונולוג הנ"ל מתאר את מה שעבר עליכם אתמול בערב, קווין מיטניק מחפש אתכם. מיטניק, אחד מההאקרים המפורסמים בעולם, אם לא המפורסם שבהם.

מיטניק נעצר בחודש פברואר 1995, ושהה במעצר במשך כ-5 שנים, מתוכם שמונה חודשים בבידוד. בנוסף, נאסרה על מיטניק גלישה באינטרנט למשך שמונה שנים (שהסתיימו השנה) ונאסר עליו להרוויח כסף כתוצאה מכתיבת ספר (או סרט) על סיפורו. מצד שני, אף אחד לא אמר שמיטניק לא יכול להרוויח מסיפורים של אחרים...
 
 
אתר zdnet מדווח כי מיטניק כבר קיבל מקדמה על ספרו הבא, שייקרא The Art of Intrusion ויספר את "סיפורי הגבורה" של האקרים וקראקרים שונים. כמובן שמיטניק מבטיח לשנות את שמות האנשים, כדי שלא יזכו לביקורים לא צפויים של כוחות הביטחון. כל סיפור שיכנס לספר, יזכה את שולחו/מבצעו ב-200$ והסיפור הטוב ביותר יעשיר את חשבון הבנק של הכוכב ב-500$ שלמים.


"אני הולך לספר את סיפורם האמיתי של כמה מהפריצות הנועזות ביותר בסייבר ספייס. הפריצות הסקסיות, הגאוניות והחכמות ביותר שנעשו", אמר מיטניק ל-zdnet והוסיף כי הוא לא מחפש את השיטות הידועות, אלא סיפורים על פריצות שנעשו בעזרת מספר שיטות תוך שהן מנצלות פרצות אבטחה ופרצות פיזיות.

מיטניק צפוי לסיים את כתיבת הספר עד חודש ספטמבר הקרוב, אם יש לכם סיפור שיכול לעניין אותו, אתם מוזמנים לשלוח אותו אל הכתובת hacks@defensivethinking.com
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by