ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נורטון אנטי-יוכוס 

נורטון אנטי-יוכוס

 
 
עידו רוזנטל והילה בקמן

ספיישל אתרים לחנוכה: המשחקים, הפילים, השמן והאור שהופכים את החג הזה לאחד האהובים שיש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האנשים שנשבעים שחנוכה הוא החד משובח ביותר מציינים את החופש הארוך מבית ספר, הפסטיגלים למיניהם, האוכל המטוגן והעובדה שאין בו אפילו מנהג מעצבן אחד. לעומתם, מציינים האנשים ששונאים את חנוכה את החופש הארוך מבית ספר, הפסטיגלים למיניהם, האוכל המטוגן ואת העובדה שאין בו אפילו מנהג ייחודי אחד שישמש כסיבה לתיעוב החג.

בכל מקרה, בין אם אתם מאוהבי החג או משונאיו, אנחנו גאים להגיש לכם ספיישל אתרים מיוחד לחנוכה.
 

לתשומת לב הגולש זאב רוזנשטיין

חשבתם על זה שהסביבונים הם מעין גרסה מתוחכמת שנועדה למכר ילדים להימורים? ארבע אפשרויות, צ'אנס שווה לכל אחת מהן וילדים תמימים וטהורים שלאט לאט מתדרדרים לפשע. מכיוון שהמשטרה כבר הוכיחה שאי אפשר להלחם בתופעה, החלטנו פשוט לעלות על הגל הפופולרי ולתת לכם אפשרות לשחק בכמה משחקי רשת קטנים ופשוטים הקשורים לחנוכה.
 
 

הנר שלך דקיק? אין בעיה!

גל החזרה אל הטבע לא פסח גם על חוגגי חנוכה. לא עוד נרות ממוסחרים שיצאו מפס ייצור (ונראים בהתאם), השנה משקיעים בנרות תוצרת בית. בחרו את צבע, הגודל והצורה ואתם יכולים לצאת לדרך. ככה גם תחסכו וגם לא תתקעו בסוף החג עם נרות עודפים.
 

ואף מילה על הקלוריות

בגלל כד שמן אחד עם תחתית כפולה, אנחנו נאלצים לסבול התקפי צרבת שנתיים. האוכל בחנוכה שמן, משמין, משמן וכל הטייה אחרת שתוכלו להעלות על דעתכם. אם בא לכם כבר להתפרע עד הסוף, אתם יכולים לגשת לאתר הבא וללמוד עוד קצת על אוכל מטוגן, או לאתר הבא שבו תוכלו ללמוד על המאכל המושחת ביותר בעולם – עוגיות אוריו'ס מטוגנות
 

דמבו מתהפך בקברו

כילד, תמיד הלהיבו אותי הסיפורים על הפילים היוונים. תיארתי לעצמי את החיות האדירות האלה מתפקדות לפחות כמו סוס נאמן, תוך כדי שהן מנצלות את הכוחות האדירים שלהן כדי לעזור בקרב. האתר הבא מוכיח שבמהלך השנים כמו בני האדם, גם הפילים התרככו. מילא לא להילחם, אבל לצייר??
 

כל בני החושך, כל בני האור

בסופו של דבר, חנוכה הוא חג האור. אבל מה הוא בעצם אור? מאיפה הוא מגיע ולאן הוא הולך? אם אתם לא ישנים בלילות בגלל אחת או יותר מהשאלות האלה, אתם יכולים לקרוא הכל על האור באתר הבא או לחילופין, לסגור את האור וללכת לישון.

חג שמח!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by