ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סליחה, אתה פדופיל? 
 
 
מערכת חיים ברשת

ליחידות משטרה ברחבי עולם נמאס לחפש פדופילים בפינות האפלות של הרשת, אז במבצע משותף הן יקימו אתרי-דמה לפורנוגרפיית ילדים ויחכו שהפדופילים יגיעו אליהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשויות אכיפת החוק בעולם לא מצליחות להשתלט על פורנוגרפיית הילדים באינטרנט, שרק נעשית יותר ויותר נפוצה למרות הפשיטות, המעקבים, החקירות והמעצרים. בניסיון לעמוד בפרץ, הכריזה אתמול (ה') משטרת בריטניה על מבצע לאיתור הפושעים אונליין, העוסקים בפורנוגרפיית ילדים.

המבצע, המכונה למרבה השעשוע "Operation Pin", נעשה בשיתוף פעולה בין רשויות אכיפת החוק בבריטניה, ארצות הברית, קנדה ואוסטרליה. מדינות אירופאיות אחרות, כמו גרמניה, הביעו רצון להצטרף לפרוייקט. במסגרת המבצע יקימו יחידות משטרה בעולם אתרי דמה, שיתחזו לאתרים המכילים תמונות של פורנוגרפיית ילדים, כדי למשוך את הפדופילים אליהם. מדובר בשיתוף הפעולה הבינלאומי הגדול ביותר לעצירת תופעת הפדופיליה באינטרנט.
 
 
כדי להיכנס לתוך האתר יצטרכו המבקרים לעבור דרך כמה עמודי רשת, שעיצובם והכיתוב בהם יעידו כי בפנים מצויות תמונות של ניצול ילדים. כאשר יעברו המבקרים את כל העמודים ויגיעו לאתר עצמו, ימצאו שם הודעה של רשויות החוק כי פרטיהם נרשמו במערכת, וכי ייתכן ותוגש נגדם תביעה.

מידע על פושעים מועדים יועבר באמצעות האינטרפול לרשויות אכיפת החוק ב-181 מדינות. "האינטרנט היום הוא מקום עויין", אמר לרויטרס ג'ים גמבל מיחידת הפשיעה של משטרת בריטניה, "אם אתה פדופיל ואתה שם בחוץ, אנחנו נהפוך את החיים שלך לקשים יותר".

לדברי אדוארד גיבסון מה-FBI, המבצע הזו לא יועיל במיוחד במאבק בפדופילים הארד-קור, המייצרים ומפיצים את החומרים, אולם הוא צפוי להצליח בהרתעת הפדופילים המתחילים, שהם החלק העיקרי בקהל הצרכנים והצופים בפורנוגרפיית ילדים באינטרנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by