ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גרפיטי סלולרי 
 
 
מערכת חיים ברשת

שירות חדש יאפשר לשלוח הודעות SMS לכל הסלולרים שנמצאים באזור מסויים; המשתמשים יוכלו גם ליצור רשתות סלולריות פרטיות המוגבלות לחברים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפעמים השימושים שנמצאים לטכנולוגיה מסוימת יכולים להיות מפעימים בהרבה מהטכנולוגיה עצמה. שירות סלולרי חדש יאפשר לשלוח הודעות SMS – המכונות Tags – לפי אזורים, כלומר שהודעה ששלחתם תגיע לכל מי שנכנס עם הסלולרי שלו לאזור הממוען.

השירות גם יאפשר לכם ליצור רשתות פרטיות המוגבלות לחברים בלבד. למשל, תוכלו להציב הודעות שרק אתם תוכלו לקרוא בכניסה לפאב מסויים, שיזכירו לכם את מעלליכם במקום לפני שבוע, וכך תוכלו להימנע מפאדיחות.
 
 
השקת השירות תתקיים בבריטניה ביום הראשון של 2004. השירות מופעל בידי חברת Cimarrones מניו יורק. כל אזור מוגדר כ"תא" (Cell), וכאשר משתמש נכנס דרך הסלולרי שלו לאתר ה- TagandScan, המערכת מזהה היכן הוא נמצא ושולחת את ההודעות שהוצבו בו. המערכת עובדת על סלולרים שניתן להריץ עליהם תוכנות ג'אווה.

נשיא החברה, ריאן ג'נסן אמר ל-NewScientist כי הוא הופתע מכמות השימושים שנעשו בשירות בתקופת ההרצה. למשל, הוא מספר, "אנשים השתמשו ברשתות פרטיות כדי להגדיל את הזיכרון שלהם, באמצעות השארת רשימות לעצמם לקראת חג המולד".

ג'נסן מאמין כי עם הזמן השימושים בשירות יעשו מגוונים יותר, ואנשים ישתמשו בו כדי לארגן הפגנות, התאספויות פוליטיות ואפילו ליצירת מדריכים עירוניים פרטים, כמו המלצות על פאבים, מסעדות ומועדונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by