ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האינטרנט המהיר בשירות ההומואים 
 
 
עופר מאיר, הזמן הוורוד

בשקט בשקט הושק בארץ ערוץ טלוויזיה כחול ראשון, שכל כולו מוקדש לחובבי גברים. מי עומד מאחורי השידורים? ומה זאת אומרת טלוויזיה באינטרנט?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אז יש לנו ארץ ויש לנו בית ויש לנו עץ – ועכשיו יש לנו גם ערוץ ורוד כחול-לבן באינטרנט. לא עניין של מה בכך במדינה שבה נישואי גייז הם בגדר חלום. מעכשיו זה גם באינטרנט המהיר שלכם: גברים חטובים, ממיטב המבחר העולמי, בכל צבע, גודל ותנוחה שתחשקו, מבצעים זה בזה מעשים שהגניחה יפה להם. לא עוד חיפוש מייאש בווידיאומטים קיקיוניים וכיתות רגליים מפרך לחנות סקס: מחשב, מסך, עכבר, תוכנת גלישה ונגן סרטים הם כל מה שאתם זקוקים לו כדי להשיג את מנת הפורנו היומית שלכם, ואפילו, לא תאמינו, באיכות שעוד לא יצא לכם לראות ברשת.

אבל מה שנשמע טוב ומבטיח על הנייר הופך, כמו במקרים רבים, למשימה מורכבת קצת יותר במחשב, ועד שהצלחתי לראות סרט כחול של ממש במחשב הביתי שלי חלפו שעתיים ומחצה של שיחות עם אנשי מוקד התמיכה הטכנית של החברה, שנשבעו לי בהן צדק שזאת הפעם הראשונה שהם נתקלים בבעיה כזאת. נניח. מה גם שבאופן רשמי, הערוץ מוגדר עדיין בתקופת שידורי הניסיון.

ובכל זאת, לאחר שנפתרו העניינים הטכניים, התוצאה על המסך היתה מרהיבה במיוחד: סרט באיכות שידור שלא מזכיר את הסרטים הקצרצרים שאפשר להוריד באינטרנט, פרוש על פני כל המסך, ונראה ממש כמו הדבר האמיתי.

מי שעומד מאחורי הפרויקט החדש הוא סטארט-אפ ישראלי צעיר בן שנתיים, בשם "Best Broadband Television". עודד פלד, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של החברה: "להעביר היום וידיאו באינטרנט זה דבר מאוד מסובך, שיש בו בדרך-כלל הרבה עצירות ומריחות תמונה. אנחנו פיתחנו פלטפורמה טכנולוגית ייחודית לשיפור הכיווץ של סרטי וידיאו, שרשמנו עליה כמה פטנטים. הטכנולוגיה הזו מאפשרת לכל מי שיש לו אינטרנט מהיר לקבל תמונה בצבע מלא, באיכות טלוויזיונית ועל כל המסך, מה שנקרא בשפה מקצועית'Full Motion'. עד כה העלתה החברה לרשת שלושה ערוצי טלוויזיה למבוגרים, שמשדרים 24 שעות ביממה, וכעת נוסף גם www.gaytv.co.il.

איך נולד הרעיון להקים ערוץ טלוויזיה להומואים?
"שמעתי מחברים הומואים שיש בקהילה בארץ ביקוש עצום לסרטים פורנוגרפיים, ושבאופן יחסי יש מעט מקומות שבהם אפשר להשיג אותם. נוסף על כך, היה לנו ברור שאין שום סיכוי שיקום ערוץ טלוויזיה כזה בישראל, וחוץ מזה, אנחנו חושבים שזה גם יכול להיות עסק נחמד".
 
 
מה יש בערוץ?
"גיי.טי.וי משדר כמו טלוויזיה, 24 שעות ביממה של סרטים, מתוך מבחר של מאות כותרים אמריקאיים, הכי חדשים שיש. חוץ מזה, יש את קטגוריית 'תכלס', שמביאה אותך ישר לעניינים. אם אתה נכנס ורואה סרט, וכרגע רק מדברים בו והעלילה מתקדמת לאט מדי לטעמך, תוכל ללחוץ על כפתור 'תכלס' ולראות שידור שבו יש רק אקשן כל הזמן. מעבר לכך, בקרוב תתווסף לערוץ מערכת'Video on Demand', שתאפשר לך לבחור איזה סרט שאתה רוצה ולא רק לראות את מה שמשודר כרגע, וגם 'סרט צ'ט', שהוא פיצ'ר שיאפשר לך להעיר הערות על הסרט תוך כדי צפייה. זה יהיה ממש כמו לצפות בסרט כחול עם החבר'ה".

איך אתם מוודאים שילדים קטנים לא ייחשפו לתכנים שלכם?
"אתה חייב לחתום על אזהרה ועל תקנון לפני הכניסה לאתר ולתת מספר של כרטיס אשראי. אנחנו חיקינו מודלים של אתרי מבוגרים כמו 'פלייבוי', אבל נכון שעדיין לא מצאנו את השיטה האולטימטיבית, שתמנע מילד לגנוב מאמא שלו את מספר כרטיס האשראי שלה ולהיכנס ככה לאתר".

אז בתכלס, כמה עולה לראות?
"אנחנו מציעים את הערוץ הבסיסי, שכולל צפייה בלתי מוגבלת בערוץ הסרטים וב'תכלס' במשך חודש במחיר של 49.90 שקל. יש גם מנוי חד-פעמי של שלושה ימים ב-14.90 שקל, ובהמשך אנחנו מתכננים אופציה למנוי לילי".

מה עם אנשים בארון?
"החיוב מופיע בחשבונית כשירות אינטרנט טי.וי, והוא שירות דיסקרטי לחלוטין".

מה תהיה בעיניך הצלחה?
"הצלחה תהיה שגייז שאוהבים לצפות בסרטים כחולים יעשו מנוי לערוץ. אתה תראה באתר בקרוב מאוד את הלוגו של הוועד למלחמה באיידס, ואנחנו נפריש להם חלק מהרווחים שלו. חוץ מזה, אני מאוד אשמח לקבל כמה שיותר פידבקים בהתחלה, והמלצות מהקהילה על דברים שהיא רוצה שיהיו באתר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by