ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע הבא: האנציקלופדיה של ynet עולה לאוויר 
 
 
צבי טלית

לאחר שהוצעה בתשלום לגולשים בחו"ל, דלפה לרשת בחינם ונעלמה כלעומת שבאה, הנה היא מגיעה באופן רשמי: האינציקלופדיה של ynet

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום ראשון הקרוב, לאחר אי אילו חבלי לידה, לינקים מודלפים וסגירה דרמטית, עומד אתר ynet להעלות לרשת את ספינת הדגל החדשה שלו: האנציקלופדיה. השירות החדש יעלה לרשת בתור ערוץ תוכן נוסף באתר של ynet.

האנציקלופדיה של ynet מכילה כ-6,000 ערכים וסוקרת תחומי עניין רבים ומגוונים, תוך כדי שימוש במאפייני התצוגה שמאפשר הפורמט האינטרנטי (מצגות מולטימדיה, קטעי אודיו ווידאו).

על הכנתה של האנציקלופדיה החדשה שקדו אנשי מקצוע במשך שלוש וחצי שנים, והעובדה שהיא אנציקלופדיה אינטרנטית מאפשרת לעורכיה לשמור עליה עדכנית (סדאם חוסיין כבר נתפס גם באנציקלופדיה של ynet) ולהרחיב כל העת את מספר הערכים ואת תחומי העניין.
 
 
בחודשים הקרובים תהיה האנציקלופדיה פתוחה לשימוש כללי בחינם, ולאחר תקופת ההשקה תיסגר ותהפוך לשירות פרימיום בתשלום. מערכת ynet לא חשפה מה צפוי להיות מחיר המנוי, אולם מסקיצות עיצוביות שהגיעו לידי חיים ברשת לפני כחודש, עולה כי ככל הנראה יהיה מחיר המנוי ₪228 לשנה.
 
 
לפני כחודש וחצי דלף לרשימת "דואר-זבל" לינק אשר שימש את עורכי האנציקלופדיה לבדיקת השירות מהבית, וגרסת הניסיון של השירות היתה פתוחה לכל דיכפין. כמה שעות לאחר פרסום הלינק, נסגר השירות לגולשים מהארץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by