ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט ומדינת ניו-יורק נגד הספאם 
 
 
רויטרס

היום יערכו הפרקליט הראשי של מיקרוסופט והתובע הכללי של ניו-יורק מסיבת עיתונאים שבה הם יפרטו על דרכי הפעולה המשותפות נגד הספאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד מיקרוסופט הודיע אמש (ד') כי הוא עובד בשיתוף פעולה עם התובע הכללי של מדינת ניו-יורק, אליוט ספיצר, במאמץ להאבק בנחשולי הספאם המציפים את הרשת. הפרקליט הכללי של מיקרוסופט, ברד סמית' וספיצר אמורים לערוך היום מסיבת עיתונאים בניו-יורק, מסר שון סאנדוול, דובר מיקרוסופט.

"אני יכול לאשר כי ההכרזה עומדת להיות לגבי שיתוף פעולה עם התובע הכללי של ניו-יורק לגבי ספאם", מסר סאנדוול. מיקרוסופט אשר אשר יצאה לא מכבר למתקפה כנגד דואר הזבל, מפתחת בימים אלו טכנולוגיית אנטי-ספאם וגם מנהלת מלחמה משפטית כנגד ספאמרים.
 
 
ברד סמית' אמר כי מיקרוסופט תפעל נגד הספאם בכל החזיתות, אם בשיפור המאמצים להגנת הצרכנים ע"י טכנולוגייה משופרת ואם ע"י שיתוף פעולה עם חברות אינטרנט אחרות.

בחודש יוני השנה הגישה מיקרוסופט 15 תביעות משפטיות בארה"ב ובריטניה כנגד ספאמרים, בטענה כי הם אחראים על הצפת שירות האינטרנט של MSN ביותר משני מיליארד הודעות דוא"ל בלתי רצויות. בחודש יוני נשבע ביל גייטס, במכתב פתוח אותו פירסם, כי המאבק בספאם הוא הראשון בסדר העדיפויות של מיקרוסופט.

עתה, יומיים לאחר שהנשיא בוש חתם על חוק האנטי-ספאם הלאומי הראשון ונתן לו תוקף חוקי, חלק מהספאם היותר מעצבן הוצא אל מחוץ לחוק, ועונשי מאסר בפועל וקנסות ענק עשויים להיות מנת חלקם של הספאמרים שלא יחזרו בתשובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by