ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 30 9/4 

חדשות הפורומים, גיליון 30 9/4

 
 
מיכל יפה

והשבוע במדור: הקיץ כאן (כמעט), ולא תמיד זה כל כך כיף. משחקים באש בפורומים, וגם דיון בשאלה הרת הגורל: האם כדאי לחפש אהבה באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתאום נהיה קיץ

קיץ בפורומים. פרומו למה שהולך להיות פה בחצי שנה הקרובה (איורים: נגה רויך)
 קיץ בפורומים. פרומו למה שהולך להיות פה בחצי שנה הקרובה (איורים: נגה רויך)   
החורף עוד לא נגמר באופן רשמי וכבר קיבלנו השבוע פרומו למה שהולך להיות פה בחצי שנה הקרובה בדמותו של שבוע שרבי.

התגובות בפורומים היו כצפוי מעורבות (נו מה, יהודים או לא יהודים?) אבל לשם שינוי, בחרנו להשאיר בצד את כל האוהבים החדשים שיצאו מהחורים ולהזדהות עם הסובלים, אלה שמסתובבים עכשיו עם דמעות בעיניים, אם בגלל הגעגועים לדצמבר או סתם בגלל האלרגיה הפתאומית שנפלה עליהם.

ואם באלרגיה עסקינן, בפורום `אויר לנשימה` ב-IOL סיפרה מישהי שבכל שנה בתקופה זו היא מתחילה להתעטש בלי סוף ולהסתובב עם אף נוזל ומגרד סביב העיניים. סובלת לא פחות, אם כי, בצורה קצת פחות פיזית, היתה אותה אחת בפורום פינג-פונג בנטקינג שהתלוננה על כך שאי אפשר להסתובב ברחוב כי כולם מסריחים מזיעה.

ואילו בפורום קיטורים בנענע קיטרה מישהי על כך שהקיץ הפתאומי תפס אותה עם מזגן מקולקל באוטו, וכך הנסיעה שלה לאוניברסיטה נדמתה לה כנסיעה באמבטיה. נו, מרפי כידוע עובד בכל עונות השנה וכשהיא הגיעה למחוז חפצה הבנאדם הראשון שנקרה בדרכה היה.האקס המיתולוגי שלה, אלא מה?
 

על האש

מה יקרה ביום בו תפרוץ שריפה באינטרנט
 מה יקרה ביום בו תפרוץ שריפה באינטרנט   
אחת מתופעות הלוואי היותר מעציבות של הקיץ הן השריפות בטבע (בניגוד לשריפות ביתיות שקורות יותר דווקא בחורף).

בעיתוי מושלם מבחינתה שודרה השבוע תכניתה של אילנה דיין `עובדה` שעסקה בשירותי הכיבוי בארץ. לקראת התכנית פרסם כבאי המשרת כבר עשר שנים בתחנת כיבוי בתל-אביב הודעה בפורום שירותי חרום בנענע על קשיי הכבאים בארץ.

בשבת לפנות בוקר השתוללה שריפה בפסז` אואזיס ברמת-גן והפכה אותו לנווה מדבר מפוייח משהו, מה שהביא לפורום שלושים ומשהו בנענע מישהו שנזכר בימים שהוא היה ילד ברמת-גן ורצה להיות כבאי.

ואם נחזור למדיום שמארח אותנו, באוקטובר 1998, בעקבות שריפה בכרמל, נכתבה בפורום מחשבים באורט פרודיה על מה שיקרה ביום שתפרוץ שריפה באינטרנט.
 
 

וקצת על אהבה

האם יש אהבה ברשת?
 האם יש אהבה ברשת?   
האהבה, כידוע, היא רב עונתית, על אף שבאביב במיוחד היא עולה על סדר היום הציבורי בפורומים, אבל לא כולם שבעי נחת מהאהבה שהרשת מציעה. בפורום תרבות דיגיטלית בנענע קבע מישהו בנחרצות ש``אהבה לא מחפשים באינטרנט``.

מי שכנראה לא קראה את ההודעה הנ"ל היא אשתו של אותו אחד מפורום זוגיות במשבר ב-IOL שטען כי הוא חושד בה כי היא מנהלת רומן עם מישהו ברשת.
 

קצרים

אלכוהוליסטים ואלכוהוליסטים בפוטנציה ימצאו עניין בסקירתו של מנהל פורום יין ואלכוהול בתפוז לגבי התפתחות טרנד שתיית הויסקי בארץ.

לאן נעלם עמנואל הלפרין? בפורום טלוויזיה ורדיו ב-IOL עלה מישהו על אחת התעלומות הגדולות של הטלוויזיה הישראלית לאחרונה.

פרס ההודעה התמוהה של השבוע הולך להודעה בפורום נשים בוואלה! שכותרתה פורום לנשים בהריון מראשל``צ. בהודעה עצמה לא נמצא כל פתרון לכותרת המבטיחה הנ"ל. שיהיה שבוע טוב לכולם, גם למי שלא בהריון ולא גר בראשון.
 

פורומים חדשים

 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

בקיץ, בחורף, בסתיו ובאביב. אנחנו פה לשירותכם, לסיפורים שלכם ולכל מה שתרצו לספר לאחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by