ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גירסת בטא SP2 לחלונות XP 
 
 ``ואז מבריגים את הטלאי אבטחה, וזה מוכן``. ביל גייטס (רויטרס(   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט תוציא החודש גירסת בטא ראשונית לערכת עידכון 2SP לחלונות XP. המוצר הסופי צפוי לצאת באמצע 2004

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מתכוונת להוציא החודש את גירסת הבטא לחבילת עדכון התוכנה SP2 למערכת ההפעלה חלונות XP. החברה עובדת בימים אלו על שיפוץ ושיפור חבילת העדכון, ואין בכוונתה להוציא את הגירסה הסופית של המוצר עד למחצית שנת 2004, כך ע"פ מייק נאש, סגן נשיא החטיבה העסקית במיקרוסופט, לפי דיווח של אתר CRN.

בשידור וידאו ברשת הצהיר נאש כי המוצר עדיין אינו גמור, ככל שהדבר נוגע לממשק המשתמש. מיקרוסופט מייעדת את גירסת הבטא הראשונית הזו לללקוחות IT מקצוענים ולמפתחי תוכנה (דבר שיבטיח פידבקים קצת יותר מועילים מ"פחחחחחחחחח, זה לא עובד"), כך שלא מדובר עדיין בגירסת בטא להפצה רחבה.

למיקרוסופט יש כבר כאלפיים משתמשים פנימיים בתוך החברה שמריצים את SP2 לחלונות XP, מסר נאש. גירסת הבטא תופץ החודש למפתחים ולמנויי MSDN.

חבילת ה-SP2 תתמקד באבעה תחומי אבטחה עיקריים: תקיפות מבוססות פורטים שבהן מריץ התוקף קוד רושעה על מחשבים, תקיפות חיצוניות המגיעות כקובץ מצורץ לאימייל, תוכן זדוני המופיע כדף רשת ותקיפות הצפת באפרים.

אחד השיפורים הרציניים ביותר בחבילה החדשה אמור להיות ה-Windows Firewall, שידע לחסום מידע או קוד זדוני המצורף לאימיילים ולהודעות מיידיות. כל הפורטים יהיו סגורים כברירת המחדל של המערכת ומנהלי הרשת יולו להחליט אילו פורטים ייפתחו ע"י אילו יישומים.

"אנו מעניקים ללקוחות יותר שליטה", אמר נאש. "עם ה-Firewall הקודם שלנו, לקוחות התלוננו שהבעיה הייתה שהוא חסם יותר מידי דברים כך שהם פשוט נאלצו לכבות אותו".

תחום נוסף שבו מקווה לעשות מיקרוסופט סדר בעזרת חבילת העדכון החדשה, הוא תחום ניהול טלאי האבטחה. כאשר השאיפה היא להצליח לפרוס את הטלאים בזמן קצר של כיומיים, כל זאת בהתאם למצב "הערכת הסיכון" הרלוונטית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by