ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש חתם על חוק האנטי-ספאם 
 
 ``מי עשה ספאם? מי?`` בוש (רויטרס)   
 
רויטרס

בשעה טובה יש חוק פדראלי נגד ספאם. הנשיא בוש חתם על החוק שהועבר אליו מבית הנבחרים, ועכשיו רק צריך לחכות ולראות איזו תועלת תצמח ממנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ג'ורג' W בוש, חתם אמש (ג') ואישר את חוק האנטי-ספאם הלאומי הראשון, חוק אשר מוציא מהחוק חלק מהודעות דואר הזבל המציפות את תיבות הדואל של הגולשים. מי שיפר את החוק החדש צפוי לעונש מאסר בפועל ולקנסות של מיליוני דולרים.

החוק גם מניח את היסודות לרשימת "Do Not Spam", שמי שמצטרף אליה מבקש בעצם שלא ישלחו לו הודעות ספאם באימייל.

חתימתו של בוש על החוק מציינת את ההליך החוקי האחרון במסגרת המאבק בן שש השנים בספאם, אך סביר להניח שייקח זמן עד שיראו ממנו תוצאות. מומוחים אומרים כי החוק לא יעצור באופן מיידי את שטף הודעות הזבל, אשר נכון להיום מהוות יותר ממחצית תעבורת האימייל העולמית.

מבקרי החוק החדש אומרים כי הוא רק יעודד עסקים לשלוח עוד אימיילים בלתי-קרואים, כיוון שהוא מאפשר למשווקים לשלוח הודעות לכל מי שיש לו כתובת אימייל, כל עוד הם מזהים את עצמם בבהירות ומכבדים את רצון הלקוחות לעזוב אותם לנפשם.

תומכי החוק, ביניהם ספאמרים וחברות שיווק רבות, אומרים כי החוק יסייע להקמת מסגרת חוקית לדרכי משלוח אימיילים, אולם גם הם מסכימים כי כדי שהחוק יישא פרי כלשהו, חייבות הרשויות לאוכפו באגרסיביות.

החוק החדש מחייב כי אימיילים פורנוגרפיים יצויינו בפירוש ככאלה, וכי הודעות טקסט מסחריות לטלפונים סלולריים יהיו אסורות לחלוטין, אלא אם כן הלקוח נתן לכך את הסכמתו מראש.

החוק החדש ידרוס חוקים נוקשים יותר הקיימים במדינות השונות, דוגמת מדינת קליפורניה, אשר אוסר על משלוח של כל אימיל מסחרי בלתי רצוי ומאפשר לצרכנים להגיש תביעות משפטיות כנגד ספאמרים. לפי החוק החדש, רק למדינה יש את הזכות לתבוע ספאמרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by