ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מבודדת את חלונות 
 
 חלונות: ``ורדה, אני כל כך מורכבת``   
 
מערכת חיים ברשת

בשינוי מבני בחברה תוקם מחלקה נפרדת שתעסוק רק בפיתוח הליבה של מערכת ההפעלה של הלונגהורן; הסוף של המונופול?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תארגן מחדש את קבוצת הפיתוח שלה למערכת ההפעלה חלונות, כך שמחלקה נפרדת תיוחד לפיתוח הליבה של מערכת ההפעלה. התאגיד מסר היום (ג') כי המחלקה החדשה, המחלקה לליבה של מערכת ההפעלה חלונות (Windows Core Operating System Division), תתמקד בפיתוח טכנולוגיה לגרסה הבאה של מערכת ההפעלה, הלונגהורן.

המחלקה החדשה לפיתוח הליבה תנוהל בידי בריאן ולנטיין, ושאר המחלקות העוסקות בפיתוח חלונות יצוותו למחלקות אחרות. ג'ים אלכין, סגן נשיא בכיר במיקרוסופט האחראי על קבוצת הפלטפורמות של התאגיד, הודיע לעובדים על השינויים במזכר, שעותק ממנו הגיע לרויטרס.
 
 
אנליסט שמתמחה במיקרוסופט אמר לרויטרס כי מוצרי התאגיד הולכים ונעשים מגוונים ושונים יותר, ונעשה קשה יותר להביא לשילוב מלא בפעולות שלהן, וכדי לפתור את הבעיות נעשו השינויים המבניים בחברה.

שינוי זה עולה בקנה אחד עם הבטחתו של ביל גייטס למערכת הפעלה שתאפשר שילוב מלא יותר בין התוכנות שלה, וכן עם הבטחתו כי שילוב כזה הוא עיקרון מנחה בהפיכת התוכנה של התאגיד לבטוחה ואמינה יותר.

בנוסף לאינטרסים של מיקרוסופט, הגדרה נפרדת של הליבה של מערכת ההפעלה עשוייה להיות הצעד הראשון בדרך להפרדת מערכת ההפעלה משאר המוצרים הנלווים אליה, כמו דפדפן ומעבד התמלילים, צעד שיאפשר תחרות הוגנת יותר בתחומים הנלווים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by