ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הספאם בכלא טעים יותר? 
 
 גלה אחריות – תאכל את מה שבישלת   
 
רויטרס

ולפעמים החגיגה נגמרת – אחד הספאמרים הגדולים בעולם נעצר בסוף השבוע ע"י רשויות מדינת וירג'יניה באשמת מירמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שילטונות מדינת וירג'יניה הודיעו ביום חמישי על מעצרו של גבר מצפון קרוליינה שהואשם בשליחת ספאם. מדובר במקרה הראשון שהמדינה משתמשת בחוק האנטי-ספאם החדש שלה, אשר לפיו ניתן להטיל עונשים של עד שנות שנות מאסר בפועל על שולחי ספאם.

התובע הכללי של וירג'יניה, ג'רי קילגור, מסר כי ג'רמי ג'יינס נעצר מוקדם ביום חמישי בצפון קרוליינה, והוא מואשם בארבעה מקרים של שימוש באמצעי מירמה לשליחת ספאם. קילגור מסר במסיבת עתונאים גם כי הרשויות נמצאות במו"מ לכניעתו של חשוד שניף ריצ'רד רוטובסקי, החשוד באותם המעשים.

ג'יינס ורוטובסקי מואשמים בהפרת המספר המקסימלי של הודעות פירסומיות שניתן לשלוח ובסילוף מידע הניתוב. שני המעשים הללו עומדים בניגוד לחוק בווירג'יניה, דבר היכול לגרור עונש מאסר של בין שנה אחת לחמש שנים, ולקנסות של עד $2,500 לכל מקרה (מה שעשוי להסתכם בקנסות של מיליוני דולרים).
 
 
השניים שלחו יותר ממאה אלף הודעות במהלך שלושים יום הקיץ ושיווקו אגרות חוב זולות, משכנתאות בשיעור נמוך ותוכנה למחיקת רישומי הגלישה באינטרנט, כך מאשימים אנשי הפרקליטות של וירג'יניה. ג'יינס, המשתמש גם בשם גייבן סטוברפילד, דורג כספאמר השמיני הגרוע בעולם ע"י ארגון האנטי-ספאם הבריטי Spamhaus.

למרות שהחשודים מתגוררים מדינת צפון-קרוליינה, מדינת וירג'יניה ביקשה הרחבה של תחום השיפוט שלה, כיוון שההודעות האמורות נשלחו דרך מחשבים הנמצאים בשטח המדינה. כחצי מכלל תעבורת האינטרנט העולמית עוברת דרך וירג'יניה, שהיא ביתן של חברות אינטרנט גדולות כמו AOL ו-MCI.

לשלושים ושש מדינות בארה"ב כבר יש חוק אנטי-ספאם זה או אחר, והנשיא בוש צפוי בשבוע הקרוב לחתום ולאשר את הצעת החוק הלאומית הראשונה בנושא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by