ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פריס יקרה בתקופה הזו של השנה 
 
 אם תרצי שאראה לך את (הקלטת של) העיר באפור (רויטרס)   
 
מערכת חיים ברשת

דרק ווהן פרסם באתר שלו הודעה לעיתונות וקיבל על הראש את כל חרמני הרשת; הכל בגלל הקלטת של פריס הילטון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרק ווהן מחזיק אתר אינטרנט. לפני מספר שבועות החליט דרק לעניין את קוראיו בהודעה לעיתונות שהוציא אתר לייקוס ולא שיער שההודעה הזו הולכת לעלות לו ביוקר.

יומיים אחר כך הגיע אל ווהן אימייל מחברת האחסון שלו, ובו הוא מתבקש לשלם לאלתר סכום כסף נוסף על אחסון האתר בשל שימוש בכל רוחב הפס החודשי שהוקצה לו. שמח על הפופולריות הרבה של אתרו, שילם דרק את הסכום המבוקש וחשב שבזאת הוא סיים. יומיים אחר כך הגיע אימייל נוסף ובו דרישה לעוד תשלום משום ששוב הסתיים לו כל רוחב הפס החודשי.

עכשיו התחיל ידידנו לחשוד. הוא טלפן לחברת האחסון ותהה האם יכול להיות שאירעה טעות מסויימת. "ממש לא", ענו לו, "חלה עלייה משמעותית בתנועה לאתר שלך, אתה יכול לבדוק בעצמך".
 
 
דרק הסתכל מאילו כתובות מגיעים רוב האנשים – ואז זה היכה בו. מסתבר שההודעה לעיתונות של לייקוס הכילה בכותרתה את המילים "Paris Hilton Video". העכבישים של גוגל עלו על הצירוף הנכסף ודרק נאלץ לסבול את כל חרמני הרשת שהגיעו אליו לאתר, פלטו כמה קללות והמשיכו לחפש את הקלטת המיוחלת.

ווהן דווקא לקח את העניין בקלות וכתב בבלוגו שלפי חישוביו חייבת לו הגברת הילטון עשרים דולרים שלמים. מהקוראים הוא מבקש ללמוד מהניסיון שלו, ולשים לב טוב טוב למה שהם כותבים באתרים שלהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by