ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך זה שטלאי אחד מעז? 
 
 
מערכת חיים ברשת

מבוכה במיקרוסופט: שעות ספורות אחרי שהודיעה חגיגית כי היא לא תוציא החודש שום תיקון אבטחה, טלאי אבטחה אחד הצליח לעקוף את המצור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי ששירת פעם בצבא יודע כיצד מתנהלים להם גופים גדולים: יד אחת אינה יודעת מה עושה חברתה. ומיקרוסופט, כמו צבא יעיל ומאורגן כראוי, הצליחה להוכיח אמש כי גם היא לא שונה כהוא זה: ביום שלישי בבוקר הודיעה החברה כי היא לא תוציא החודש כל טלאי אבטחה, בלילה היא כבר הספיקה להוציא אחד חדש. כל על פי דיווח של CNET.

אתמול (ד') בבוקר החלה מיקרוסופט לשבור את הראש איך זה שטלאי אחד העז לשבור את המצור, ולצאת החוצה לקהל הרחב באמצעות מערכת שירות העדכונים של חלונות ביום שלישי בלילה, במיוחד לאחר ההצהרה החגיגית שמסרה החברה באותו בוקר.
 
 
הטלאי עצמו, אם אתם ממש מעוניינים לדעת, אמור לטפל בפירצת אבטחה שדווחה עוד בחודש נובמבר, והיא מיועדת לעדכן את השלוחות של תוכנת FrontPage. הטלאי אמור לחסום פרצה שבעזרתה יכול תוקף חיצוני להריץ קוד רושעה על המחשב המותקף.

אתמול בבוקר, גילתה מיקרוסופט כי פדיחה קטנה בתהליך האריזה של הטלאי גרמה לכך שלא ניתן יהיה להתקינו על חלק מהמחשבים המריצים XP. באורח פלא אותו הטלאי ששוחרר בנובמבר, הוא זה שגלש בשנית לשירות העדכונים. החברה עדיין מנסה להבין איך זה בדיוק קרה לה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by