ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין יותר פאטצ'ים, תבוא בחודש הבא 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט הודיעה כי לא תשחרר החודש שום טלאי אבטחה למוצריה; לא מדובר על שיפור משמעותי ברמת המוצר, אלא בעיכוב בתאריכי היציאה של הטלאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוקי המשחק בשוק מערכות ההפעלה הם די פשוטים. אחת לכמה שבועות מגלים כמה מומחי מחשבים פרצת אבטחה באחד ממוצריה של מיקרוסופט, מודיעים לחברה וזו, מוציאה טלאי אבטחה שחוסם את הפרצה. בשלב השני של התהליך האבולוציוני הזה מסרבים המשתמשים להוריד את טלאי האבטחה, האקרים מנצלים את הפרצה, המון מחשבים נדבקים וכולם מבטיחים שזה לא יקרה שוב.
 
 
היום הודיעה מיקרוסופט שהיא משנה את חוקי המשחק ושבחודש הקרוב היא לא מתכוונת להוציא טלאי אבטחה חדשים. "זה לא שאנחנו לא עושים שום דבר, פשוט אין לנו שום טלאים בקנה", אמר ליין מלהולנד, מנהל תחום אבטחת תוכנה במיקרוסופט. מלהולנד הוסיף ואמר שהחברה הגבירה את בקרת האיכות על הטלאים שלה דבר שגרם לעיכוב בתאריכי היציאה. בדבריו הוא התייחס למקרים בהם משתמשים נפגעו לאחר שהורידו טלאי אבטחה ולאחר הביקורת הקשה שהושמעה בקשר לרמת האבטחה של מוצרי החברה.

לפני כחודשיים הודיעה מיקרוסופט כי היא משנה את מדיניות האבטחה שלה ועוברת למערך של "הגנה היקפית", אולם עד עכשיו היא המשיכה לטפטף טלאים חדשים בדייקנות של שעון שוויצרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by