ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 29 

חדשות הפורומים, גיליון 29

 
 
מיכל יפה

והשבוע: מה קורה כשנותנים אמון בבן אדם הלא נכון ואיך זה יכול להיגמר רע מאוד, סוף פסוק (בינתיים) לפרשת פרסום פרטי אשת הציבור הנאנסת בפורומים, וגם טיפים למי שהפסיד את תחרות מלכת היופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסוכן שם בחוץ

מה יכול לקרות לכבשים תמימות בפורומים? (איורים: נגה רויך)
 מה יכול לקרות לכבשים תמימות בפורומים? (איורים: נגה רויך)   
הפורומים, בניגוד לצ`אטים, תמיד הצטיירו כמקום בטוח למשתמשים בהם. שום דבר הרי לא יכול לקרות למי שרק משאיר הודעות. נכון? לא נכון. הסיפור שאביא פה ממחיש שגם בפורומים צריך להיזהר מהאנשים שמדברים איתכם, ומעשה שהיה כך היה:

בפורום דתיים חילוניים בנענע כותבת בחורה בכינוי כבשה. אותה כבשה היא דתיה עם ספקות כאלה ואחרים לגבי הדת ובלי קשר יש לה גם חבר חילוני. בצד השני של הסיפור נמצא עזר. עזר, מצידו, הוא חרדי שלא חסך מהפורום את דעותיו הקיצוניות.

בעקבות הודעותיה של כבשה, פנה אליה עזר באימייל והם התחילו לדבר. באימייל הוא היה הרבה יותר מבין ללבטיה, שלא לומר נחמד, ולאט לאט גרם לה לדבר על עצמה, ומפה לשם הצטבר אצלו די הרבה מידע על כבשה, בלי שהיא שמה לב לכך. בשלב זה, מצוייד במידע שהיא נתנה לו בתמימותה, יצר עזר קשר עם הוריה של כבשה, וסיפר להם בדיוק מה הבת שלהם עושה בפורומים של נענע (אותה כבשה היא גם מנהלת פורום קיטורים. מ.י)

ההורים נכנסו לפורומים, לא אהבו את מה שראו ומשם ועד לקצר משפחתי הדרך היתה קצרה. לא נעים לחלוטין, תודו.

נו, ומוסר ההשכל? תמיד תזכרו להיזהר בכמות המידע שאתם חושפים בפני אנשים שהכרתם בפורומים, נחמדים ככל שיהיו, כי לפעמים אפשר להיפגע גם מכוונות טובות לכאורה של הצד השני.

הסיפור המלא נמצא פה.
 

ככה יעשה לאיש

כזכור, נכתב פה לפני שבועיים על פרסום פרטי אשת ציבור שהתלוננה על אונס מצד חברה לחיים, ברחבי הפורומים באינטרנט בארץ.

בעקבות כך פתחה המשטרה בחקירה כנגד מפרסמי המידע (ואולי זאת ההזדמנות לעצור את זרם הדיסאינפורמציה ששטף אותנו פה - לא, אף אחד מעובדי נענע לא נעצר ו/או נחקר ו/או פוטר ואלוהים יודע מה עוד, ולא - נענע לא הגישה תלונה נגד אף אחד בנוגע לפרסום) ואחד מהם, שפרסם את המידע בפורום האקטואליה של נענע, נעצר, נחקר ושוחרר בערבות ואחר-כך חזר לפורום בשביל לספר על זה ולהזהיר את שאר הגולשים.

נקווה שבכך הגיע הסוף לסיפור הזה ושאיזשהו לקח נלמד מכל הסיפור.
 
 

קצרים

בפורום נשים בנטקינג הועלתה שאלה מהותית. האם לעזוב גבר שלא רוצה להתחתן רק בשביל שהוא יחזור על ארבע?

ואפרופו נשים, לטובת מי שלא היה מוכן לוותר על משחק הכדורסל, נכתב בפורום מועדון הפי.סי באורט איך אפשר לראות שידור חוזר מלא של הטקס

חידוש בפורומים של תפוז. מעתה, כשנכנסים לקרוא הודעה מסויימת בפורומים אפשר לראות את עשר ההודעות האחרונות של אותו כותב. מומלץ למי שרוצה לעקוב אחרי כותב מסויים. מפחיד אם אתם אותו כותב.
 

פורומים חדשים

פורום כדורסל. מהפרקט למחשב
 פורום כדורסל. מהפרקט למחשב   
בתפוז
פורום כדורסל
 
 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

אם נתקלתם באיזו עוולה בפורומים או משהו שהייתם רוצים להתריע עליו, כתבו לנו ואנחנו נעביר את זה הלאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by