ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 28 

חדשות הפורומים, גיליון 28

 
 
מיכל יפה

טרור וירטואלי. בשביל מה זה טוב? לא ברור, גם לא למי שעושה את זה, מסתבר. ואילו צ'יקי עושה שמייח בפורומים, אבל המשתמשים עושים לו פרצוף. וגם: מי שאוהב קינלי לימון - שיקום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי בעד חיסול הטרור

חלק קטן מתוך ההצפות שהופיעו בפורום מדע
 חלק קטן מתוך ההצפות שהופיעו בפורום מדע   
טרור וירטואלי, בדיוק כמו טרור אמיתי, הוא מפלטם של החלשים או של חסרי הסיכוי או הרצון להתמודד עם בעייתם באמצעים מקובלים, אבל בניגוד לטרור אמיתי, מבצעי הטרור הוירטואלי פטורים משיקולים של עלות מול תועלת, כי בטרור וירטואלי מהסוג שמתקיים לפעמים בפורומים אין הרוגים, אין (בינתיים) עונשים למבצעי פעולות הטרור ומטרתו (לגרום לפורום להפסיק לתפקד) לרוב מושגת בקלות, גם אם רק באופן זמני.

בשבוע שעבר קיבלנו מכתב באימייל האדום של חדשות הפורומים ממשתמש בכינוי סאפי ובו הוא מספר על חילוקי דעות בינו לבין מנהל פורום מדע ב-IOL, ד"ר דוד יששכרי. חילוקי דעות שבסופו של דבר הובילו לכך שבתחילת השבוע שעבר לא פחות משלושה עמודים בפורום כללו הצפות חוזרות ונשנות של סאפי, של עוד משתתף לא מזוהה ומה שחריג במיוחד - של מנהל הפורום עצמו.
 
זוהי לא הפעם הראשונה שאחד ממשתתפי הפורומים מחליט לפנות אל נשק הטרור הוירטואלי ולהציף את הפורום, אבל למיטב ידיעתי זאת כן הפעם הראשונה בה מנהל הפורום עצמו לוקח חלק בהצפת הפורום שלו. בתגובה מסר ד"ר יששכרי כי ההצפות מצדו נעשו מחוסר ברירה וכתגובת נגד להצפות של סאפי.

בעקבות גל ההצפות הוכנס לפורום שינוי ומעתה יש צורך בשם וסיסמה בשביל להשאיר בו הודעות. בהודעה של הנהלת הקהילות נכתב כי "הצפות הפורום הן ע"י המנהל והן ע"י הגולשים טופלו". הודעה זאת תואמת גם את דבריו של ד"ר יששכרי שאומר שהנהלת הקהילות דיברה עם סאפי ובעקבות כך ההצפות פסקו. סאפי מצדו טוען שאין לו מושג מה נעשה כי תוספת הסיסמה לכשעצמה לא הביאה את השקט המיוחל, אבל משהו כן נעשה כי עכשיו מנהל הפורום הפסיק למחוק את הודעותיו ובאופן כללי הוא מתעלם ממנו לחלוטין.

כך או כך, גם ד"ר יששכרי וגם סאפי מברכים על השקט ואולי אם הם היו מתעלמים זה מזה מלכתחילה, כל הבלגן היה נמנע, כי באמצעים העומדים לרשותנו כיום הנשק הטוב ביותר כנגד הטרור הוירטואלי הוא ההתעלמות הוירטואלית.
 
 

מוכרחים להיות שמייח

להקת פינג פונג ``זה לא חוכמה לאהוב רק כשיש לך חשק``
 להקת פינג פונג ``זה לא חוכמה לאהוב רק כשיש לך חשק``   
מאז נבחרה להקת פינג-פונג לייצג את ישראל באירוויזיון, לפני כחודשיים, סערו הפורומים ועשרות מילים, רובן ביקורתיות, נשפכו כנגד להקת פינג-פונג, חבריה והשיר הנבחר, שמייח.

קצת מוזר, כי בוויכוח בין אסכולת הדצים לאסכולת פינג-פונג בסוגיית האירוויזיון, אמורים חברי הפורומים הטיפוסיים להיות דווקא בעד האחרונים.

בכל אופן, לאור הביקורות הרבות התייצב השבוע רועי צ`יקי ארד בפורום מוסיקה עברית בנענע והסביר את משנתו בנוגע לייצוג ישראל על-ידי להקת פינג-פונג.

בפורום הפרטי של פינג פונג, שממוקם בנטקינג (ראו פורומים חדשים) היו דעות יותר מעורבות, שנעו בין דברי נאצה (אותם מקפיד צ`יקי, שמנהל את הפורום, להלל ולשבח), ובין להג מעריצות חצי הומוריסטי.
 

קצרים

``מדוע תמצאו גברים בתוך פורום נשים?`` שאלה בנוסח הזה הופיעה בפורום נשים בוואלה! והתשובה, תתפלאו, היא לא התשובה המתבקשת.

``עורו חובבי הקינלי לימון`.` קריאה מרגשת זאת הופיעה בפורום צרכנות באורט, בהודעה המספרת על היחס המחפיר של חברת קוקה-קולה לילד הירוק-צהוב שלה.

אחת ממשתתפות פורום האקטואליה ב-IOL התקוממה מעט על מדיניות מחיקת ההודעות של מנהל הפורום וכתבה לו את הצעתה לגבי איזה הודעות צריך למחוק.
 

פורומים חדשים

 
 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

האימייל האדום סובל הכל: סיפורים מעניינים, הודעות שוות, אנקדוטות משעשעות וקונספירציות אפלות. ספרו לנו על כך ואם תרצו, תקבלו קרדיט על ידיעתכם (למרות שגם הודעות אנונימיות יתקבלו בשמחה).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by