ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
eBay: מוכר כליה? לא אצלנו 
 
 וואלה מותק, בשבילך קורטקס הכליה כולה עשרים פאונד!   
 
מערכת חיים ברשת

גבר בריטי הציע למכירה פומבית את אחת מהכליות שלו, כדי שיוכל לממן טיפול יקר לביתו החולה. אתר eBay לא היה כל כך מרוצה מהמודעה המקורית והסיר אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר המכירות הפומביות האמריקאי eBay, הסיר ביום חמישי מהרשת רשימה שבה הציע גבר בריטי למכור אחת מכליותיו. האיש ניסה למכור את הכליה על מנת שיוכל לממן טיפול רפואי לביתו החולה. כך על פי דיווח של סוכנות הידיעות AP.

פיטר ראנדל פירסם מודעה ב-eBay בה הוא הציע למכירה את אחת מכליותיו בעבור מחיר התחלתי של £50,000 (כ-₪384,000). במודעה תיאר עצמו ראנדל כ"גבר בן 49, לא מעשן, הרגלי שתייה חברתיים בלבד ובמצב בריאותי טוב", וציין כי הכליה תוכל להשלח לרוכש בבריטניה, המזרח התיכון, אסיה, אירופה או צפון אמריקה (לא ברור מה יש לו נגד אוסטרלים).
 
 
בראיון לסאן הבריטי סיפר ראנדל כי הוא מנסה לגייס כסף עבור טיפול מיוחד לביתו אליס בת השש, הסובלת משיתוק מוחין. ראנדל וזוגתו לחיים, ג'ניפר סטאנבורי, אומרים כי הטיפול החדשני העניק להם תקווה שביתם תוכל אולי להצליח ללכת.

דוברת מטעם eBay אמרה כי המודעה (שאגב, אינה הראשונה מסוגה) התפרסמה במשך שבוע ללא שהוגשו אליה כל הצעות מחיר. המודעה הוסרה בבוקר יום חמישי, כאשר החברה קיבלה עליה דיווח.

"בני אדם, הגוף האנושי או חלקים ממנו אינם יכולים להיות רשומים ב-eBay או להכלל כמתנה, פרס או בכל הקשר למסירה או תרומה", נאמר בהצהרה שמסרה החברה. "הצעת המכירה האמורה הפרה את מדיניות זו ולכן הוסרה מהאתר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by