ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חוטים? תזכירו לי מה זה חוטים? 
 
 כולם מדברים על שלום   
 
עידו רוזנטל

מגזין טלפון-ליין בחר את עשר ההמצאות האלחוטיות שיעשו לנו את השנה הבאה; הכינו את המספריים, את הארנקים ואת ההתלהבות הטכנולוגית המעושה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני דברים מאפיינים את התקופה הזו של השנה: הראשון, הוא סיכום של כל אירועי השנה החולפת, רצוי תוך כדי דירוגם לפי סדר חשיבות אלפאבתי. המאפיין השני הוא כתבות תחזית שמתיימרות להציג לנו את שלל הדברים שלא נוכל להעביר את השנה הבאה בלעדיהם (ובד"כ נפגוש אותם שוב, תחת קטגוריית "אכזבת השנה" בזן הכתבות הראשון).

מכיוון שכתבות הסיכום עוד יגיעו, תרשו לנו להתמקד בזן השני ולהביא לכם, באדיבות מגזין Telephonyonline, את עשרת האפליקציות האלחוטיות שיעשו לנו את השנה הבאה.
 

מבזקי מולטימדיה לסלולר

סגנית מיס רודזיה, ישר למכשיר שלכם
 סגנית מיס רודזיה, ישר למכשיר שלכם   
במקום הראשון נמצאות שלוש אותיות שכדאי מאוד שתתחילו לשנן: MMS. מדובר בשדרוג טכנולוגי ל-SMS הישן והטוב, שיאפשר לשלוח קבצי מולטימדיה על גבי הרשת הסלולרית. כלומר, לא עוד SMS חיוור שיודיע על השער של רביבו מול מכבי חיפה, כי אם MMS צבעוני ויפה שיראה לנו הילוך חוזר של הגול מחמש זוויות שונות.

בשתי מילים: מי ישלם על כל זה?
 

הפלאפונים מתחברים למחשב

תתחילו להתרגל
 תתחילו להתרגל   
במקום השני נמצא עוד פיתוח טכנולוגי שלוקח טכנולוגיה קיימת עוד צעד קדימה. בזמן האחרון מדברים יותר ויותר על שיחות טלפון בשיטת VOIP, שישתמשו בשרתי מחשב כדי להעביר שיחות טלפון. ישבו אנשים טובים וחשבו שאם יש לנו אינטרנט אלחוטי ויש לנו שיחות טלפון על אינטרנט רגיל, למה לא לשלב את שניהם וליצור את ה- VOICE OVER WLAN או בקיצור, שילוב של הפלאפון עם שיחות באמצעות שרתי מחשב.

בשתי מילים: תתרגלו למשפט "אני עושה ריסטרט לפלאפון וכבר חוזר אליך".
 
 

מקומי זה הכי, אחי

מה מעניין אותי מצב הפקקים בתל-אביב אם אני גר בבנימינה? מה אכפת לי אם יורד גשם בבית-שאן כשאני גר בקרית מלאכי? במקום השלישי אפשר למצוא את הלוקליזציה של התוכן.

בשתי מילים: כל המבצעים של המכולת של איציק ישר למכשיר שלכם.
 

אחד בשביל כולם

לכאורה, הטכנולוגיה במקום הרביעי מיועדת למטרות טובות: העברת הודעות SMS ו-MMS (אמרנו לכם להתחיל לשנן) לכמות גדולה של אנשים בבת אחת.

בשתי מילים: מי רוצה לחשב תוך כמה זמן נתחיל לקבל ספאם מטורף לפלאפון שלנו?
 

ווקי טוקי לכולם

וערוץ 10 יוביל ברייטינג
 וערוץ 10 יוביל ברייטינג   
למרות שכיום פחות מחמישה אחוזים משתמשים בטכנולוגיית הווקי-טוקי, הציפיה היא שפלטפורמות קלות יותר, שיאפשרו להגיע לכל אחד מחברינו בלחיצת כפתור אחת, יקחו את הטכנולוגיה קדימה.

בשתי מילים: כל מירס – מלך.
 

עבודה מרחוק

אם יש משהו שקוסם לפריקים של טכנולוגיה, הוא האפשרות שהם יוכלו להמשיך ולעבוד בלי לצאת מהבית. רשתות מאובטחות שיוקמו ברוב המשרדים, יאפשרו לחלום הזה להתגשם.

בשתי מילים: כל ספאם ביג'י יומו.
 

להדפיס בלי חוטים

לא עוד חוטים שמשתרכים מחדר לחדר, לא עוד קדיחות בחורים כדי להעביר כבלים, המדפסת תקלוט את הקובץ שלכם ותדפיס אותו בלי שבכלל תצטרכו להיות בבניין.

בשתי מילים: לך תדע אם יש איזה דף תקוע שהורס לך הכל.
 

לעדכן את הבלוג בלי מחשב

למה לחכות עם הפוסט השנון שלכם עד שתגיעו הביתה? עדכנו את הבלוג הישר מהמכשיר באמצעות SMS או MMS (פעם אחרונה, מבטיחים).

בשתי מילים: לא תאמינו מה קרה לי בדרך לעבודה.
 

קהילות סלולריות

קבלו הודעות SMS ו-MMS (שיקרנו) מאנשים בעלי אותם תחומי עניין, שילחו הודעות קבוצתיות (ע"ע) לחברים, משפחה, עמיתים לעבודה ומבחר חיות מחמד ותוכלו ליצור חיים חברתיים (וירטואלים) גם כשאתם בחוץ!

בשתי מילים: הייתם מאמינים ששתי ילדות בנות 12 אוהבות את בריטני ספירס?
 

ייעול תעשייתי

הנושא האחרון לא ממש נוגע לרובנו, אבל הוא כולל אפשרויות עדכון רבות של מסופים ניידים, מחשבים מרכזיים ונהגי משאיות בכל הנתונים הרלוונטים.

בשתי מילים: אין לי קליטה עם המסוף של המשרד, תצטרך לחכות למחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by