ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הג'וב של ג'ובס 
 
 אזניים לאפל   
 
מערכת חיים ברשת

בדיסני מדברים על מייסד אפל בתור האיש שיחליף את הצאצא האחרון לשושלת דיסני שעזב בטריקת דלת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רכילות עסקית זה דבר שתמיד עושה נעים לאמריקאים, כך שפיסת הרכילות הבאה בוודאי גורמת לאנשי וול-סטריט להרגיש כאילו סנטה קלאוס עשה השנה סיבוב הופעות מוקדם במיוחד בשבילם. הרכילות הנוכחית מדברת על כך כי תאגיד דיסני מעוניין לגייס לכוחותיו את המנכ"ל הסופרסטאר של חברת המחשבים אפל, הלא הוא סטיב ג'ובס.

על פי הניו-יורק פוסט, מחפשת דיסני מחליף לאיש מספר שניים בחברה, לאחר פרישתו של רוי דיסני, האחיין של מייסד האימפריה. הסיבה לכך שדיסני מעוניינת מאוד בג'ובס אינה חלילה בשל כישוריו בתחום המחשבים, אלא התפקיד הצדדי שלו בתור הבוס הגדול של אולפני פיקסאר, אשר הוציאו שוברי קופות כגון Toy Story ו-Finding Nemo.
 
 
אולפני פיקסאר הרוויחו לחברת דיסני הרבה מאוד כסף לאחרונה עם Finding Nemo, והחברות נמצאות במו"מ לשם סגירת חוזה הפקה לסרטים נוספים (לאחר שהחוזה הקודם בין החברות הגיע לקיצו). העניין הוא שחברות גדולות אחרות בהחלט מעוניינות לפתות את פיקסאר לנטוש את דיסני. דיסני מצידה, איבדה ככל הנראה את מגע הקסם המפורסם שלה, והסרטים האחרונים שהיא הוציאה מאולפני האנימציה שלה, היו די מסכנים וזכו להצלחה קטנה מאוד. כך שבהחלט ניתן להבין מדוע דיסני מעוניינת בפיקסאר ובג'ובס.

יש רק בעיה קטנה אחת. בין הבוס הנוכחי של דיסני, מייקל אייזנר, לבין סטיב ג'ובס קיימת איבה בלתי מוסתרת, לאחר שבמרץ 2002 תקף הבוס של דיסני את יצרניות החומרה והתוכנה, על כך שהן מעודדות העתקת שירים וסרטים המוגנים בזכויות יוצרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by