ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הסודות הכי מלוכלכים ברשת 

הסודות הכי מלוכלכים ברשת

 
 
הילה בקמן

מעכשיו לא חייבים לשמור כלום בבטן. וגם: האמת הפנימית של הדברים, המשמעות של השירים האהובים, סרטונים מצחיקים והכשלון המושלם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סלחי לי רשת, כי חטאתי

 
הי, זה בסדר, אתם לא לבד - כולם יודעים רגעי שפל שהשתיקה יפה להם. האמנם יפה להם? האם אולקוס הוא מחיר הוגן תמורת כבוד עצמי שניצל? למעשה, אתם לא חייבים להכריע בין כיב קיבה למוניטין. לתוך תא הוידויים הזה, תוכלו לשפוך בצורה אנונימית את כל הסודות שהחנקתם בתוככם עד היום, ולקבל הצצה אל עולמם החשוך של מתוודים אחרים.
 

עניין של איזון

 
לרשותכם כדור ומשטח עם חור. שיוט עם העכבר על פני המשטח, יטה אותו לזווית שתגרום לכדור להתגלגל לתוך החור. משלב לשלב משתנה צורת המשטח וגדל הקושי. עד איזה שלב תצליחו להגיע?
 

לידיעת מפרוודי המיילים

 
BryceWilson.Net חוסך לכם שעות של שיטוט עקר בנבכי הרשת בנסיון ללקט סרטוני וידאו מצחיקים, ומציג אוסף מתעדכן של הסרטונים הכי מצחיקים ברשת. כל הסרטונים ניתנים להורדה ולשמירה, לשימוש חוזר. חבל רק שאין סקירות של הסרטונים, ולא נחסך השיטוט בתוך האתר עצמו.
 
 

האמת הפנימית

 
מתחת למעטה החיצוני של כל דבר, קיים מארג פנימי, מערכת רכיבים חבויה מן העין. ויקטור מיקאלף, טכנאי רנטגן וחובב צילום, מציג גלריות של מבחר תמונות רנטגן חושפות קרביים של חיים, צומחים ודוממים.
 

למה התכוון המשורר? בטח לא לזה

 
יופי באמנות הוא אינספור החוויות הייחודיות שחווה הקהל שחשוף להן. מרגע שניתן להן פומבי, יוצריהן מוותרים על האחיזה בפרשנות שלהן. אותו הדין חל על שירי פופ. כשבריטני אומרת "אני לא כזאת תמימה", האם היא מתכוונת לכך שהיא הרבה פחות תמימה ממה ששערנו או הרבה יותר מכך? SongSense מזמין אתכם להציע את הפרשנות שלכם למילות השירים שתבחרו מהמאגר, ואם חסר בו שיר שמשווע לפרשנות שלכם, אתם מוזמנים להוסיף גם אותו.
 

ולסיום, בונבון

 
אחד קצרצר, אחרון וחביב. איזו תוצאה תתקבל לדעתכם אם תחפשו בגוגל את צמד המילים miserable failure (כישלון אומלל)?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by