ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחפשת גבר עם תמונה של שקיעה במייל 
 
 
עידו קינן

אינקרדימייל, התוכנה לקישוט אימיילים, נכנסת לתחום ההכרויות; ברוכים הבאים ל-IncrediDate, שירות לשידוך בין אנשים שחושבים שזה חמוד לשים סמיילי בחתימה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלחתי לך לב מהבהב. אינקרדידייט
 שלחתי לך לב מהבהב. אינקרדידייט   
לשוק הפנויים והפנויות האינטרנטי הלוהט נכנסה לאחרונה אינקרדימייל, ועדת הקישוט של האימיילים, עם השירות החדש IncrediDate. החסרון הגדול: המאגר מורכב, בין השאר, מאנשים שמשתמשים באינקרדימייל.

אינקרדימייל הישראלית דיווחה על השירות בגיליון ספטמבר של הניוזלטר החודשי שלה, אבל הוא לא זכה לחשיפה רבה. בימים אלה מפרסמת אינקרדימייל את השירות באימיילים שהיא שולחת למשתמשיה, עשרות מיליונים לפי המנכ"ל, ירון אדלר. לדברי אדלר, השירות מופעל בשיתוף Cupid USA, והוא צפוי להגדיל את מאגר המשתמשים של Cupid. החברות יחלקו בהכנסות מהשת"פ.
 
 
"אינקרדידייט תחשוף אותך למשתמשי אינקרדימייל, כמו גם למיליוני פנויים אחרים שמחפשים את האדם המיוחד בשבילם", נכתב בניוזלטר של אינקרדימייל. אולם כניסה לשירות היום בצהריים (שעון ישראל) הראתה מאות אנשים מקוונים בלבד (עם רוב לגברים, כמקובל). בעיה נוספת: המבקשים למצוא שידוך נדרשים למלא פרטים אישיים. האם הם יימכרו למפרסמים? אדלר: "הפילוח מיועד אך ורק בשביל למצוא דייטים. לאינקרדימייל אין גישה לנתונים האלה, שמנוהלים על ידי Cupid".

Cupid USA הוא אתר ההכרויות האמריקאי של פוינט מאץ', שמפעילה גם את קופידון הישראלי. פוינט מאץ' נרכשה לאחרונה על ידי מאץ' נט, מפעילת J-Date.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by