ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שוב אליך חזר רב חובל 
 
 הגליון המודפס האחרון   
 
עידו קינן

קפטן אינטרנט, מדור הרשת של "הארץ", שעבר ממיתולוגי למיותר, מתכוון להתקמבק בקרוב, ולעשות את זה דרך הרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קפטן אינטרנט, מדור האינטרנט של "הארץ" שהתכווץ ממוסף שבועי לעמוד שבועי בודד במוסף גלריה, עומד להתרחב שוב. עורכת גלריה, איריס מור, סיפרה בצ'ט עם גולשי אתר "הארץ" כי הקפטן יפרסם כתבות בלעדיות לאתר, שלא יופיעו בעיתון המודפס.

עם סגירת המוסף, באפריל 2002, אמר לנו עורך הארץ, חנוך מרמרי: "קפטן אינטרנט ימשיך להתעדכן באתר הארץ, ויתכן שחלק מהתכנים שלא ניתן להדפיס בגלל צמצום המקום יבואו לביטוי שם". במאי השנה הסביר מרמרי את העיכוב: "אין לנו היום אמצעים כדי לייצר יותר תכנים מכפי שהעיתון מדפיס".
 
 
נראה שעכשיו התפנה קצת כסף. אתמול אמרה מור בצ'ט עם גולשי "הארץ": "ממש בקרוב, יושק במסגרת אתר האינטרנט של 'הארץ' אתר חדש של 'קפטן אינטרנט' ובו חומרים חדשים, מגוונים ומעניינים בתחום האיטנרנט והמחשבים – שלא יתפרסמו במהדורה המודפסת".

לאחר סגירת המוסף הסביר מרמרי למה נסגר המוסף: "הסיבה לכך היא כלכלית. הארץ מתאים את מסגרת הוצאותיו למצב המשק בשוק הפרסום, וזאת דרך שמצאנו להקטין עלויות מבלי לפגוע באנשים ובתכנים". פרסום כתבות באתר יעלה אמנם כסף, אבל לא תהיה עלות של נייר, גורם משמעותי בהוצאות של עיתון.

עורך קפטן אינטרנט והכותב הראשי בו, שחר סמוחה, סיפר שהאתר יכיל כתבות מקור לצד כתבות מתורגמות, אולם סירב לפרט מעבר לכך או לתת תאריך יעד לתחילת פעילות האתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by