ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
למי קראת הומו? 

למי קראת הומו?

 
 
הילה בקמן

הגיע הזמן לבדוק: האם אתם הגברים של מחר? האם אתם עדיין באמת יודעים לנהוג? יכול להיות שאתם מציירים יותר טוב מפיקאסו? ושכל יש לכם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם אתה פוסט-קוקסינל?

 
סטרייטים יקרים: אם אתם זקוקים ליותר ממברשת שיניים ודאודורנט בבוקר כדי להתכונן ליציאה מהבית, אם אתם נהנים לעשות קניות ומשתמשים בקרם לחות, יתכן שאתם מטרוסקסואלים – זן גברי בהתהוות, שמתייחס לגבר הסטרייט, המטופח והרגיש. חידון זה יקבע אם אתם בשלים מספיק כדי לבשר למשפחה ולחברים על זהותכם המגדרית הרעננה, או שמא יש לכם עוד על מה לעבוד.
 

עין, תחת, עין

 
פיקאסו היה צייר בעל טביעת מכחול מובחנת וייחודית, אבל באופן פרדוקסלי דווקא משום כך, מאחר שניתן לבודד את האלמנטים שמרכיבים את יצירתו, אתם יכולים לחקות אותה. בחרו את חלקי הפרצוף השונים, גררו אותם אל הבד הוירטואלי (רצוי לא לפי תכתיבי מציאות מוכרת), וצרו דמות א-לה-פיקאסו.
 

האם אתם חכמים מספיק?

 
היכונו להידהם! בחרו מספר בן שתי ספרות, חברו את שתי הספרות והפחיתו את הסכום מהמספר המקורי. אם בחרתם למשל את המספר 81, זה מה שאתם צריכים לעשות: 8+1=9 ; 81-9=72. בדקו בטבלה מהו סימן המספר שיצא לכם, לחצו על כדור הבדולח, והוא יראה לכם אותו. יצאתם מהשוק? יופי, עכשיו הקדישו לזה דקת מחשבה קלה ועלו על הטריק.
 
 

מי נתן לך רישיון, ילדה?

 
אלה מכם שמבחן הנהיגה עבורכם הוא זיכרון רחוק מר, ואלה מכם שמצפים לו בבעתה, מוזמנים לנסות לעבור טסט תחת שבטו הנדיב של אד הבוחן הנרגן. סעו לפי ההוראות של אד ונסו לא לפגוע במכוניות בדרך. האמינו לי, אחרי חוויה קשה זו, ימתק זכרונכם ותתגמד בעתתכם. בהצלחה.
 

אוי, איזה יופי!

 
אם מסתכלים על דבר מה למשך מספיק זמן, ניתן למצוא בינות לקווים, הצבעים והטקסטורה פרצוף חבוי. צילומי טבע מקסימים אלה מתמקדים באותם פרצופים חבויים שניבטים אלינו מתוך כנפי פרפרים, ענפים, ניצנים ותפרחות. נפלא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by