ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האוברדרפט כבר נכנס לוורידים 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברה אמריקאית מציעה להכניס כשתל תת עורי את כרטיסי האשראי שלכם כפיתרון לגניבות; ארגוני זכויות האזרח: מדובר ברעיון דפוק לגמרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גניבת זהות (identity theft) ושימוש בכרטיסי אשראי גנובים הן מהפשיעות המקוונות היותר נפוצות בעולם. איך אפשר להתמודד עם מכת הגניבות? להשתיל את כרטיס האשראי בתוף הגוף, כמובן.

איך לא חשבו על זה קודם? חברה אמריקאית מציעה כרטיסי זיהוי תת עוריים שישמשו להעברת תשלומים במקום כרטיסי האשראי הרגילים, הנוטים ללכת לאיבוד או להיגנב בקלות מדי. חברת
Advanced Digital Solutions (להלן ADS) מפאלם ביץ', פלורידה, הודיעה בכנס ID World 2003 בפאריס על תוכנית להפוך את תגי הזיהוי הקטנים שלה – בגודל גרגר אורז – לאמצעי להעברת תשלומים. המערכת, המכונה Veripay, מבוססת על טכנולוגיית זיהוי באמצעות גלי רדיו (RFID).
 
 
השבב, המוחדר לגוף בהזרקה, יוכל בעתיד לאחסן מידע רפואי, קוד גישה לסלולר ולמחשב האישי וקוד כניסה לרכב ולבתים. מת'יו קוסולוטו מהחברה, שבגופו כבר מושתל מכשיר כזה, אמר ל-NewScientist כי "היום אנשים מסתובבים עם מידע חשוב בכיסים שלהם. זה צעד קדימה באבטחת המידע – מערכת Veripay לא הולכת לאיבוד או נגנבת בקלות".

למערכת Veripay קמו מבקרים רבים, בהם מומחי אבטחה ואנשי זכויות הפרט, המתריעים בפני שימוש לא ראוי בשבבי הזיהוי האלה. קתרינה אלברכט, מארגון הצרכנים CASPIAN מוצאת את המיזם החדש של החברה מפחיד למדי: "קל יותר לבטל חשבון בנק מאשר לעקור שבב מהזרוע". מילא זה, אבל מה קורה במקרים של מינוס, איך בדיוק מבוטל כרטיס האשראי במקרים כאלה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by